امروز: دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 13162
تاریخ انتشار: ۴:۴۶ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۲/۱
چاپ خبــر
Share
توسط مرکز انتشارات دانشگاه آزاد اسلامی نجفآباد؛

محمدحسین ندیمی با همکاری مریم تاکی و فاطمه حبیب‌الهی کتاب “داده کاوی؛ مفاهیم و کاربردها” را تالیف کرده که مطالب آن در قالب هفت فصل طبقه‌بندی و تدوین شده است.

به گزارش بینا، مرکز انتشارات دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد، کتاب‌های ترمودینامیک کاربردی، کنتورهای گاز اولتراسونیک خانگی، پردازش سیگنال‌های دیجیتال، مروری برپاتولوژی عمومی، تجارت الکترونیکی و داده‌کاوی؛ مفاهیم و کاربردها را روانه بازار کتاب کرد.
بر این اساس، کتاب “ترمودینامیک کاربردی” که توسط امیرهمایون مقدادی و پوریا صدری به رشته تحریر در آمده ،برای استفاده دانشجویان مهندسی مکانیک و مهندسی هوا فضا منتشر شده است و مباحث آن شامل معرفی، آزمایش‌ها و مثال‌های کاربردی در رابطه با کمپرسورها، کانال تهویه، برج خنک‌کننده، پمپ حرارتی، موتور دیزل و دیگ مارست است که در آن، نویسنده با استفاده از نمودارها و فرمول‌های متنوع سعی وافری در ساده‌سازی مطالب تخصصی کرده است.
همچنین کتاب “کنتورهای گاز اولتراسونیک” را اسماعیل سلطانی؛ عضو هیات علمی دانشکده فنی مهندسی با همکاری ابوالقاسم مرادی؛ مدیر عامل شرکت صنعتی گازسوزان و تولید کننده کنتورهای گاز خانگی به نگارش درآورده‌اند که در آن به ساختار و نحوه عملکرد انواع شمارنده‌های مکانیکی و الکترونیکی پرداخته شده است.
گفتنی است؛ کتاب “پردازش سیگنال‌های دیجیتال” با استفاده از MATLAB تالیف و ترجمه منصور زینلی و سعید نصری است و در آن، پس از معرفی مختصر این نرم‌افزار با بیان مثال‌ها و پروژه‌های کاربردی متعدد در زمینه‌های فیلترهای دیجیتال، پردازش سیگنال‌های صوت تصویر و کاربرد شبکه‌های عصبی در پردازش سیگنال‌های دیجیتال، سعی بر آن شده است تا قابلیت‌های برنامه MATLAB در پردازش سیگنال‌های دیجیتال به زبانی سلیس و روان برای خواننده آموزش داده شود.
بر اساس این گزارش، “مروری بر پاتولوژی عمومی” تالیف فروزان معین‌زاده؛ عضو هیات علمی دانشکده پزشکی واحد نجف‌آباد است که مولف آن سابقه سال‌های متمادی تدریس دروس مختلف پاتولوژی برای دانشجویان پزشکی را در کارنامه کاری خود دارد؛ این کتاب در ۳۱۰ صفحه و در قالب ۸ فصل با موضوعات آسیب سلولی- سازگاری و مرگ سلول، مروری بر التهاب، ترمیم بافتی، اختلالات همودینامیک، بیماری‌های سیسم ایمنی، نئوپلازی، بیماری‌های ژنتیک و بیماری‌های محیطی و تغذیه‌ای از سوی انتشارات دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد است.
همچنین انتشار کتاب “تجارت الکترونیکی” ترجمه و بازنویسی شده توسط اکبر نبی‌الهی؛ عضو هیات علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر واحد نجف‌آباد است که در آن مفاهیم، زیرساخت‌ها، مدل‌ها و کاربردهای تجارت الکترونیک به طور مفصل از سوی نویسنده تشریح شده و مترجم کتاب هم با توجه به سابقه کاری و تدریس خود، مطالب کتاب را با ارائه مثال‌ها و کاربردهای متناسب با محیط تجارتی ایران، بومی سازی کرده است.
شایان ذکر است؛ محمدحسین ندیمی با همکاری مریم تاکی و فاطمه حبیب‌الهی کتاب “داده کاوی؛ مفاهیم و کاربردها” را تالیف کرده که مطالب آن در قالب ۷ فصل طبقه‌بندی و تدوین شده است.

ایمنا

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار