امروز: چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
کد خبر: 13263
تاریخ انتشار: ۱۱:۴۵ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۲/۱۴
چاپ خبــر
Share

در سال ۱۳۹۴ بیش از هشت میلیون شهروند استان اصفهان از طریق ۱۱۰و ۱۹۷ با پلیس تماس برقرار کردند که در مقایسه با سال ۹۳، ۱۵درصد رشد داشته است.

به گزارش بینا، فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان در حکمی سرهنگ محمدرضا خدادوست را به عنوان فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد منصوب کرد.
سردار آقاخانی در این حکم از خدمات سرهنگ علی جعفر نژاد فرمانده سابق انتظامی این شهرستان تقدیر نمود.
فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان در مراسم تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نجف آباد، آشنایی با روحیات مردم و ارتباط قوی با دیگر دستگاه های اجرایی را از جمله ویژگی های فرمانده جدید انتظامی این شهرستان بیان کرد.
سردار عبدالرضا آقاخانی اظهارکرد: مردم شریف و شهید پرور نجف آباد در تمامی صحنه های قبل و بعد از انقلاب بویژه دوران دفاع مقدس بخوبی درخشیدند که اوج آن را می توان دیدار مردم این شهرستان با رهبر معظم انقلاب در پنجم اسفند سال گذشته و تعابیر خاص معظم له در خصوص سوابق این شهر بشمار می آید.
وی از فرمانده قبلی انتظامی شهرستان نجف آباد به عنوان فردی مردمدار نام برد و افزود: براساس نظر سنجی های انجام شده، ایشان نهایت تلاش و توان خود را برای رفع مشکلات شهرستان نجف آباد به کار گرفت.
فرمانده انتظامی استان اصفهان با تشریح فعالیت ها و اقدامات نیروی انتظامی استان اصفهان در سال گذشته گفت: در سال ۱۳۹۴ بیش از هشت میلیون شهروند استان اصفهان از طریق ۱۱۰و ۱۹۷ با پلیس تماس برقرار کردند که در مقایسه با سال ۹۳، پانزده درصد رشد داشته است.
سردار آقاخانی با اشاره به کشف بیش از ۳۵ تن مواد مخدر در سال گذشته از افزایش ۷۵ درصدی کشفیات مواد مخدر در ابتدای سال ۹۵ در مقایسه با سال گذشته خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون روزانه ۱۵۰کیلو گرم مواد مخدر توسط نیروهای جان بر کف و پرتلاش نیروی انتظامی استان کشف و ظبط شده است.
وی از کاهش ۱۵درصدی جرایم خشن در استان خبر داد و گفت: این فرماندهی رتبه اول کشور را بخاطر زحمات شبانه روزی نیروهای زحمتکش پلیس در سطح استان و کاهش جرایم و کشفیات به دست آورده است که نشان از پویائی پلیس و تعامل خوب آن با دستگاه قضائی دارد.
ایرنا

کورش علیجانی در تاریخ ۲۱ام ، خرداد ۱۳۹۵:

امروز ۹۵/۳/۱ در پیچ جاده دانشگاه ازاد نجف آباد در حال امدن روی جاده اصلی بودیم که توسط مامورین پلیس به راه متوقف شدیم بی انکه تخلفی کرده باشم از من مدارک خواستند که تحویل شد یه انها گفتم اگر جریمه دارم فبض صادر کنند تا به کارم برسم که با صدور مبلغ ۵۰ هزار تومان جریمه گفتند دنبال ما بیا تا مدارک بدهیم پس از طی مسیر ۲۰کیلومتری مرا که با خانواده بودم یک پارکینگ در بیابان بردند و انجا گفتند ماشین خوابیده است و به علت نداشتن بیمه و مدارک را به من ندادند و مرا در ان بیابان سرگردان کردند و گفتند برو دادگاه تا ازاد کنی در این روز من را سرگردان کردند و چندین مرتبه بین پاسگاه پلیس راه یزدان شهر و راهنمایی رانندکی و دادگاه علاف شدم مسئول این رفتار کیست؟ البته مامور متعلق به پلیس راه یزدان شهر است و مسئول ان ستوانیکم مقصودی میباشد ومسئول پاسگاه اقای صفری میباشدگفت دو راه داری یا اسقاط یا بیمه . اسقاط ان به علت عمر ماشین که ۱۳۵۸ است ممکن نیست و بیمه لن هم از قیمت ماشین بیشتر است مسئول این رفتار کیست؟ ماکه در حل کارهای خود مانده ایم این غوز بال غوز دیگر چیه؟ من که ۳۵ سال گواهینامه دارم و تا الان ۴ مرتبه هم جریمه نشدم این اذیت و ازار برای چیست . این میشود چی ,شاید کسی صدای مارا بشنود. ضمنا من دارای کارت ایثار ۲۴ ماه خدمت درجبهه هستم و از آن مقام تقاضای رسیدگی دارم.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار