امروز: دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 16503
تاریخ انتشار: ۳:۰۴ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۰۹/۲۶
چاپ خبــر
Share

مشاور مدیر کل میراث فرهنگی استان در بازدید از ابنیه تاریخی نجف آباد و همچنین در نشستی با مسئولین این شهرستان تاکید کرد : آماده ایم تا اقامتگاه های بومگردی را در این شهرستان توسعه دهیم.

به گزارش بینا از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان: علی صالح درخشان در نشستی که با حضور جمعی از کارشناسان ارشد اداره کل و همچنین مسئولین شهرستان و مدیر میراث فرهنگی نجف آباد همراه بود ضمن بازدید از مجموعه های مسجد مدرسه آقا شیخ ابراهیم ریاضی و مجموعه گردشگری پدیده فردوس انجام پذیرفت، ضمن عنوان کردن اهمیت موضوع گردشگری روستایی و بوم گردی و موفقیتها و تجربیات بوم گردی در سایر روستاها، آمادگی این اداره کل را جهت توسعه اقامتگاه های بومگردی در نجف آباد اعلام کرد.

کامران هارونی، مسئول توسعه اقامتگاه های بوم گردی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان نیز، ضمن ایراد سخنانی پیرامون ضوابط و شرایط بوم گردی و نوع و نحوه ارائه خدمات به علاقمندان سرمایه گذاری در این زمینه، توضیحاتی ارائه نمود.

همچنین اکرم عباسی، مدیر میراث فرهنگی شهرستان نجف آباد نیز گزارشی از عملکرد این اداره در زمینه های توسعه زیر ساختهای گردشگری و مرمت آثار تاریخی شهرستان ارائه نمود .

همچنین طی پیشنهادی از طرف مدیر میراث فرهنگی شهرستان نجف آباد مقرر شد طی طرحی با عنوان “هر روستا یک جاذبه بوم گری”، اداره میراث فرهنگی شهرستان نجف آباد با همکار ی شوراها و دهیاران روستاها فهرستی از قابلیت‌های موجود روستایی منطقه تهیه کنند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار