امروز: چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷
کد خبر: 16884
تاریخ انتشار: ۹:۵۳ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۵/۱۰/۱۸
چاپ خبــر
Share

دومین دربی فوتبال بانوان اصفهان را هم آینده‌سازان میهن برد.

به گزارش بینا از ایمنا، ورزشگاه فولادشهر اصفهان از ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه جمعه میزبان مهمترین دیدار هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان بود.
در این دیدار ذوب‌آهن و آینده‌سازان میهن نجف‌آباد برگزارکننده دومین دربی استانی فوتبال بانوان اصفهان بودند.
بازی با برتری آینده سازان آغاز شد و این تیم در دقیقه ۱۳ اولین موقعیت گلزنی خود را به دست آورد که افروز کربکندی دروازه‌بان ذوب‌آهن شوت مهاجم آینده‌سازان را در آستانه ورود به دروازه دفع کرد.
آینده‌سازان در ادامه چند موقعیت دیگر هم به دست آورد و بالاخره این فروغ موری بود که در دقیقه ۳۸ اولین گل این تیم را وارد دروازه ذوب‌آهن کرد.
کربکندی که در دقایق ابتدایی بازی در برخورد با مهاجم آینده‌سازان دچار مصدومیت شده بود، بعد از گل نتوانست به بازی ادامه دهد و به آمبولانس منتقل شد و جای خود را به سمیرا رستمی داد.
بلافاصله بعد از آغاز مجدد بازی ذوب‌آهن صاحب یک ضربه پنالتی شد و شهربانو محمودی بازی را به تساوی کشاند.
آینده‌سازان در دقیقه پایانی نیمه نخست و با شوت از راه دور شقایق روزبهان ۲ بر یک پیش افتاد و این تیم با گل دقیقه ۴۵+۳ شیدا تخشا که از روی ضربه ایستگاهی به دست آمد، نیمه نخست را با نتیجه ۳ بر یک به سود خود به پایان رساند.
در نیمه دوم بازی تقریبا پایاپای دنبال شد. صفورا جعفری در دقایق ابتدایی این نیمه گل چهارم آینده‌سازان را وارد دروازه ذوب‌آهن کرد. بعد از گل، سرمربی ذوب‌آهن که اعتقاد به آفساید بودن این گل داشت، تیمش را از زمین بیرون کشید اما با گذشت دقایقی بازی از سر گرفته شد.
در ادامه ذوب‌آهن روی ضربه ایستگاهی و توسط فاطمه مخدومی به گل دوم رسید اما تیم میزبان دیر به خود آمد و این دیدار با پیروزی ۴ بر ۲ آینده‌سازان به پایان رسید.
ترکیب اولیه ۲ تیم:
ذوب‌آهن اصفهان:
افروز کربکندی، مینا داوودی، مینا جعفری، شهربانو محمودی، سیما محمدپور، گلنوش خسروی، فاطمه مخدومی، مرضیه فیضی، رها یزدانی، فروزان محققیان، مژگان قریشیوند
آینده‌سازان میهن نجف‌آباد:
زمرد سلیمانی، شیدا تخشا، الهام فرهمند، میترا نظری، زهرا پورحیدر، فاطمه عادلی، وحیده ایثاری، هاجر دباغی، فروغ موری، صفورا جعفری، شقایق روزبهان

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار