امروز: چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷
کد خبر: 17095
تاریخ انتشار: ۱:۴۸ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۱۰/۲۸
چاپ خبــر
Share

پس از پیگیری های خبرنگاران اصفهانی، مسئولین بهزیستی و ورزش استان اصفهان به خانه محمد حقیقی، ووشوکار آسیب دیده قطع نخایی رفتند و پای درد دل این ورزشکار جوان نشستند.

به گزارش بینا از میدان نیوز، شب گذشته و پس از پیگیری های خبرنگاران اصفهانی، مسئولان بهزیستی و ورزش استان اصفهان به خانه محمد حقیقی، ووشوکار آسیب دیده قطع نخایی رفتند و پای درد دل این ورزشکار جوان نشستند.

در این ملاقات دکتر سعید صادقی مدیرکل بهزیستی، دکتر سلطان حسینی، مدیرکل ورزش و جوانان، مهدی اسدی، رییس هیئت ورزش های روستایی و بازی های بومی محلی و محمدرضا باباگلیان رییس هیئت جانبازان و معلولین استان اصفهان حضور داشتند.

پس از صحبت های ابتدایی محمد حقیقی مبنی بر تشریح وضعیت جسمی اش و نوع ضایعه نخاعی، دکتر صادقی راهکارهای خوبی مبنی بر روند فعالیت های ورزشی و حرکتی اش به وی ارائه دادند.

در ادامه دکتر سلطان حسینی هماهنگی های لازم برای ورود این ورزشکار به عرصه های مختلف ورزش جانبازان و معلولین را با آقای باباگلیان انجام دادند و همچنین از طرف گروه توسعه کار آفرینی ثمین بانک رسالت استان اصفهان مبلغ ۱۵ میلیون تومان وام قرض الحسنه ۲% برای وی در نظر گرفته شد.

در پایان برای اشتغال محمد حقیقی نیز پیشنهادات خوبی مطرح شد.

محمد حقیقی ووشوکار نجف‌آبادی بامداد پنجشنبه ۲۶ آذرماه سال گذشته در سانحه تصادف در جاده تیران- نجف‌آباد قطع نخاع شد و از آن زمان مجبور شد با دنیای ووشو خداحافظی کند و برای همیشه ویلچرنشین شود.

IMG_0271-copy

IMG_0288-copy

IMG_0321-copy

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار