امروز: چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷
کد خبر: 17232
تاریخ انتشار: ۱:۴۶ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۱۱/۵
چاپ خبــر
Share

سرپرست واحد نجف آباد با بیان اینکه بودجه مصوب در هیات امنا برای هر واحد دانشگاهی براساس تعداد دانشجو، واحدهای دانشگاهی تعین می شود ؛ گفت: اکنون زمان آن رسیده که دانشگاه درباره اقتصاد دانش بنیان برنامه ریزی کند و مسیر مشخصی را تعیین کرده که تنها متکی به شهریه نباشد.

به گزارش بینا، مهران مجلسی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد در گفت وگو با ایسکانیوز بیان کرد: دانشگاه در راستای اجرای پروژه های کوتاه مدت و عدم وابستگی به درآمدهای غیر شهریه ای سرمایه گذاری کرده تا به موفقیت برسد.

رئیس واحد نجف آباد با توجه ضایعه آیت الله هاشمی رفسنجانی ابراز کرد: ایشان پایه گذار دانشگاه آزاد اسلامی بود و در بحث اقتصاد دانش بنیان توصیه های خوبی را به مدیریت و اعضای دانشگاه آزاد اسلامی می داد و معتقد بود دانشگاه آزاد اسلامی نمی تواند به بودجه شهریه ای تنها متکی باشد و باید به سمت اقتصاد دانش بنیان پیش برود.

وی اظهار داشت: در تلاش هستیم از میزان بودجه اختصاص داده شده به واحد نجف آباد برای سال آینده صد درصد را به توسعه اقتصاد دانش بنیان اختصاص دهیم.

مجلسی افزود: براساس چارچوب های طبقه بندی شده رقم بودجه برای هزینه های آموزشی و پژوهشی و برای فعالیت های دانش بنیان اختصاص داده شد.

وی در رابطه با برگزاری جلسات هیات امنا دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: موارد و درخواست هایی که در جلسه هیات امنا مطرح می شود در مورد تاسیس شرکت های دانش بنیان و یا مواردی که به تشخیص هیات امنا در واحد ها اجرایی می شود. و بودجه واحد نجف آباد بسیار دقیق و حساب شده و واقع بینانه برای این واحد دانشگاهی تعیین شده است.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار