امروز: چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷
کد خبر: 17399
تاریخ انتشار: ۱۱:۴۶ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۱۱/۱۴
چاپ خبــر
Share

به گزارش بینا از ایمنا، هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال بانوان صبح روز جمعه برگزار می‌شود. در اصفهان و در ورزشگاه فولادشهر، بانوان سبزپوش ذوب‌آهن میزبان قشقایی شیراز هستند. قشقایی با ۱۴ امتیاز در رده ششم جدول رده‌بندی قرار دارد و ذوب‌آهن با ۱۲ امتیاز هشتم است. در صورت برتری ذوب‌‌آهن در این مسابقه و […]

به گزارش بینا از ایمنا، هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال بانوان صبح روز جمعه برگزار می‌شود.
در اصفهان و در ورزشگاه فولادشهر، بانوان سبزپوش ذوب‌آهن میزبان قشقایی شیراز هستند. قشقایی با ۱۴ امتیاز در رده ششم جدول رده‌بندی قرار دارد و ذوب‌آهن با ۱۲ امتیاز هشتم است. در صورت برتری ذوب‌‌آهن در این مسابقه و البته شکست راه‌یاب ملل سنندج مقاب دیگر تیم اصفهانی یعنی آینده‌سازان میهن، ذوب‌آهن فرصت صعود تا رده ششم جدول رده‌بندی را دارد. باشگاه ذوب‌آهن تماشای دیدار روز جمعه ۲ تیم را برای بانوان تماشاگر رایگان اعلام کرده است.
اما در مهم‌ترین دیدار این هفته، آینده‌سازان میهن نجف‌آباد ۳۵ امتیازی و رده دومی در زمین راه‌یاب ملل سنندج به میدان می‌رود. با توجه به استراحت شهرداری بم صدرنشین در هفته هفدهم، آینده‌سازان در صورت برتری مقابل نماینده سنندج به صدر جدول می‌رسد.
در سایر مسابقات هفته هفدهم لیگ برتر، شهرداری سیرجان میزبان خیبر خرم‌آباد است و تیم انتهای جدولی استقلال خوزستان هم با همیاری ارومیه دیدار می‌کند.
برنامه مسابقات هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال بانوان به شرح زیر است:
جمعه ۱۵ بهمن ماه، ساعت ۱۰
ذوب‌آهن اصفهان – قشقایی شیراز
راه‌یاب ملل سنندج – آینده‌سازان میهن نجف‌آباد
شهرداری سیرجان – خیبر خرم‌آباد
استقلال خوزستان – همیاری ارومیه

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار