امروز: چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷
کد خبر: 17913
تاریخ انتشار: ۶:۰۰ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
چاپ خبــر
Share

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نجف آباد از تشکیل قرارگاه سایبری در کانون های فرهنگی و هنری مساجد این شهرستان خبرداد.

به گزارش بینا، اقبال صالحی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نجف آباد با اشاره به فعالیت های فضای مجازی کانون های مساجد شهرستان نجف آباد  گفت: آموزش وبلاگ نویسی و فعالیت در فضای مجازی طی دوره آموزشی چند ماهه انجام شد که آموزش های لازم در این خصوص ارائه شده است.

وی افزود: قرارگاه سایبری در کانون های فرهنگی و هنری مساجد با توجه به آموزش های فضای مجازی تشکیل شده است و فعالیت های فرهنگی و هنری و دینی این مراکز در فضای مجازی دنبال می شود.

صالحی با اشاره به ظرفیت فضای مجازی برای انتقال مفاهیم دینی در کانون های مساجد، خاطرنشان کرد: فعالیت های فرهنگی و هنری در فضای مجازی نیز مورد استفاده قرار می گیرد و با استفاده از فضای مجازی فعالیت ها گسترش می یابد.

وی استفاده صحیح از فضای مجازی، معرفی کارکردهای این فضا و انتقال مفاهیم دینی و فرهنگی با ابزارهای فضای مجازی را مهم خواند و خاطرنشان کرد: فضای مجازی فرصتی ارزشمند برای انتقال مفاهیم دینی و انقلابی است و باید از کارکردهای آن بهره برد.

وی یادآورشد: اموزش استفاده صحیح از فضای مجازی و معرفی آسیب ها و ظرفیت های این فضا نیز در کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان نجف آباد انجام می شود.

شبستان

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار