امروز: چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
کد خبر: 18051
تاریخ انتشار: ۹:۰۷ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۱۲/۲۹
چاپ خبــر
Share

۲۰ طرح عمرانی شهرداری نجف آباد با اعتبار ۴۰۰ میلیارد ریال با حضور استاندار اصفهان به بهره برداری رسید.

به گزارش بینا، باغ گل ها، زورخانه شهدا، بوستان خدمت، عملیات انتقال پساب، آسفالت معابر، باغ موزه شهر، بلوارشریعتی، بلوارآیت، بلوار چناران و ارگ موزه شیخ بهائی از مهمترین این طرح ها است.
استاندار اصفهان درمراسم افتتاح این طرح ها گفت: با وجود مشکل های اقتصادی از ابتدای دولت تدبیر و امید تا کنون ۱۲ هزار و ۷۰۰ طرح عمرانی، خدماتی، فرهنگی و ورزشی با اعتباری بالغ بر ۱۰۵ هزار میلیارد ریال در استان اصفهان بهره برداری شده است.
رسول زرگرپور با بیان اینکه توسعه و سازندگی در استان رو به رشد است، افزود: در دهه فجر سالجاری بیش از سه هزار و ۴۰۰ طرح با اعتباری بالغ بر ۵۰ هزار میلیارد ریال دراین استان افتتاح شد.
وی اظهار کرد: مسئولان شهرستان نجف آباد بویژه شهرداری این شهر در سه سال گذشته، جهش و تحرک خوبی را از لحاظ عمرانی بوجود آورده اند که قابل تقدیر است.
زرگرپور افزود: شهرداری نجف آباد در زمینه فرهنگی و گردشگری نیز اقدام های خوبی انجام داده که نشان دهنده علاقمندی مسئولان به توسعه شهر و رتبه بالای شهرداری است.
شهردار نجف آباد نیز گفت: امروز همچنین عملیات اجرایی سه طرح عمرانی با حضور استاندار اصفهان در این شهر آغاز می شود.
مسعود منتظری افزود: این طرح ها شامل ساماندهی خیابان امام شرقی، منتظری جنوبی و فرهنگسرای یزدانشهر با پیش بینی اعتبار ۲۷۲ میلیارد ریال است.
ایرنا

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار