امروز: جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 18055
تاریخ انتشار: ۹:۳۱ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۱۲/۲۹
چاپ خبــر
Share

بارش باران محورهای غربی و جنوبی استان اصفهان را لغزنده کرده است.

به گزارش بینا، رئیس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: با ورود سامانه جدید بارشی از امروز محورهای غربی و جنوبی استان شامل اصفهان-شهرضا-آباده، اصفهان – داران-الیگودرز،فریدونشهر- پشت کوه و چادگان – بوئین میاندشت لغزنده هستند.
حسن خدابخشی با اشاره به مه آلودگی و بارش باران در محور اصفهان – شهرکرد و محورهای جنوب غربی افزود: امروز اوج بارش های پیش از نوروز است و جو ابری تا پنج شنبه ادامه خواهد داشت.
وی به رانندگان توصیه کرد برای تردد دراین محورها سرعت مطمئنه را رعایت، تجهیزات گرمایشی را به همراه داشته و با احتیاط رانندگی کنند.
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گذر امواج متناوب ناپایدار،افزایش ابر و وزش باد و بارش تگرگ در برخی مناطق را پدیده قالب امروز و فردا عنوان کرد و گفت: شدت بارش ها در مناطق جنوب، غرب و جنوب غرب استان پیش بینی می شود و در مناطق سردسیر و ارتفاعاتی چون بویین میاندشت، خوانسار و فریدونشهر بارشها به صورت برف خواهد بود.
حسن خدابخشی افزود:دمای فعلی هوای کلانشهر اصفهان ۱۱ درجه سانتیگراد است و گرمترین نقطه استان در ۲۴ ساعت گذشته چوپانان با ۲۶ درجه و سردترین نقطه، میمه با ۴درجه سانتیگراد زیر صفر بوده است.
خبرگزاری صداوسیما

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار