امروز: چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
کد خبر: 18100
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۷ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۱/۳
چاپ خبــر
Share
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان خبر داد:

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان از افزایش ۸ درصدی تصادفات و تلفات جاده ای در محور های مواصلاتی استان اصفهان خبرداد.

به گزارش بینا، حسین پورقیصری رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان اظهار کرد: هم اکنون تمامی محورهای اصلی مواصلاتی استان دارای ترافیک پرحجم است و در محورهایی که مقاصد سیاحتی و زیارتی هستند؛ عبور و مرور مسافران بیشتر از سایر محورهاست و تردد در آنها به آرامی صورت می گیرد.
وی با اشاره به محور هایی که در روز گذشته دارای بیشترین بار ترافیکی بوده اند، افزود: محور کاشان به اصفهان و بالعکس، محور اصفهان به شیراز، اصفهان به سمت الیگودرز و اصفهان به سمت شهرکرد دارای بیشترین حجم ترافیکی در ۲۴ ساعت گذشته بوده است.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشاره به اینکه محور مبارکه به بروجن، میمه به اصفهان و نایین به اصفهان جز محورهای پرحادثه استان اصفهان بوده اند، گفت: روز گذشته در محور مبارکه به بروجن بر اثر واژگونی یک خودروی سواری ۲۰۶ روبروی سه راهی مجلسی در نخستین روز سال جدید ۳ نفر کشته شدند.
وی با بیان اینکه میزان تصادفات و تلفات در محورهای برون شهری استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۸ درصد افزایش داشته است، مهمترین عامل تصادفات را ناشی از عدم توجه به جلو و خستگی و خواب آلودگی عنوان کرد و از رانندگان خواست تا به ازای هر دوساعت رانندگی، ۱۵ دقیقه در مکان های ایمن استراحت کنند.
پور قیصری در پایان با اشاره به بارش برف و باران در محورهای غربی استان خاطرنشان کرد: با وجود نظارت پلیس و نیروهای راه و ترابری هیچ گونه انسداد و محدودیت ترافیکی در آن مسیرها در نظر گرفته نشد و فقط به دلیل لغزنده بودن جاده، عبور و مرور به کندی صورت می گرفت که هم اکنون نیز هیچگونه مشکلی در این محور وجود نداشته و عبور و مرور درآن جریان دارد.
ایمنا

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار