امروز: چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
کد خبر: 18104
تاریخ انتشار: ۳:۲۸ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۱/۳
چاپ خبــر
Share

کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان در اطلاعیه‌ای از داوطلبان انتخابات پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا خواست تا ثبت‌نام خود در پنجمین دوره از انتخابات را به‌روزهای پایانی مهلت تعیین‌شده موکول نکنند.

به گزارش بینا، عصر امروز کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان در اطلاعیه‌ای از داوطلبان انتخابات پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا خواست تا ثبت‌نام خود در پنجمین دوره از انتخابات را به‌روزهای پایانی مهلت تعیین‌شده موکول نکنند.

متن اطلاعیه به شرح ذیل است:

کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تقاضا دارد ثبت‌نام خود در پنجمین دوره از انتخابات را به‌روزهای پایانی مهلت تعیین‌شده موکول نکنند و در اسرع وقت نسبت به تکمیل مراحل ثبت‌نام خود اقدام کنند تا در صورت وجود مشکل احتمالی و یا کمبود مدارک در پرونده اشخاص، به‌سرعت مرتفع و ثبت‌نام با موفقیت انجام شود.

همچنین با توجه به اینکه ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از ۳۰ اسفندماه سال گذشته همزمان با سراسر کشور آغازشده و تا ششم فروردین‌ماه سال جاری نیز ادامه و این زمان تعیین‌شده قابل تمدید نخواهد بود از داوطلبان تقاضا می‌شود هر چه سریع‌تر نسبت به ثبت‌نام خود با آماده داشتن مدارک لازم اقدام نمایند.

کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان

صاحب‌نیوز

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار