امروز: چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
کد خبر: 18108
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۶ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۱/۴
چاپ خبــر
Share

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نجف آباد گفت: نمایشگاه دستاوردهای امامزاده ساره مریم(س) جوزدان از توابع شهرستان نجف آباد و اقتصاد مقاومتی جهت بازدید عمومی مردم در جوار این امامزاده برپا شد.

ه گزارش بینا، حجت الاسلام و المسلمین اصغر توسلی اظهار داشت: همزمان با اجرای طرح آرامش بهاری و با هدف و رویکرد پیروی از منویات مقام معظم رهبری(حفظ الله) نمایشگاه دستاوردهای امامزاده ساره مریم(س) جوزدان از توابع شهرستان نجف آباد و اقتصاد مقاومتی جهت بازدید عمومی مردم در جوار این امامزاده برپا شد.
افتتاح نمایشگاه در ۲۵ غرفه
وی در ادامه افزود: این نمایشگاه در روز دوم فروردین ماه ۱۳۹۶ با حضور امام جمعه نجف آباد و جمعی از مسئولان شهرستان در ۲۵ غرفه جهت بازدید عموم مردم افتتاح شد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نجف آباد ادامه داد: در این نمایشگاه دستاوردهایی که در مدت چند سال گذشته توسط این امامزاده عظیم الشان به دست آمده و همچنین دستاوردهای منطقه جهت بازدید مردم به نمایش گذاشته شده و به مدت ۱۸ روز برپا و آماده پذیرایی از زائران و مسافران است.
حجت الاسلام و المسلمین اصغر توسلی در پایان گفت: امامزاده ساره مریم (علیها السلام) از نوادگان امام موسی کاظم (علیه السلام) می باشد. آستانه امامزاده ساره مریم (علیها السلام) در ۷ کیلومتری شهرستان نجف آباد و در مسیر پولادشهر ـ نجف آباد در کنار گلزار شهدای این شهر واقع شده است.

ایمنا

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار