امروز: جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 18122
تاریخ انتشار: ۶:۱۷ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۱/۴
چاپ خبــر
Share

خبرگزاری شبستان:مدیرعامل هلال احمر استان اصفهان از فعالیت بیش از ۲ هزار جوان استان اصفهان در پست های نوروزی امداد و نجات و ایمنی و سلامت هلال احمرخبرداد.

به گزارش بینا، محسن مومنی، مدیرعامل هلال احمر استان اصفهان در بازدید از پست های نوروزی و پایگاه های امداد و نجات منطقه جنوب غرب اصفهان گفت: بیش از ۲ هزار جوان استان اصفهان در پست های نوروزی امداد و نجات و ایمنی و سلامت هلال احمر فعالیت می کنند و خدمات به مسافران ارائه می دهند.

وی افزود: بیش از ۴۰ پایگاه امداد و نجات با همکاری هزار و ۴۰۰ نیروی امدادگر جوان و ۳۰ پست نوروزی با مشارکت ۷۰۰ جوان در طول ایام نوروز مدیریت می شود.

مومنی ادامه داد: کاهش حوادث جاده و رسیدگی سریع به حوادث جاده ای رویکرد برنامه های طرح نوروزی هلال احمر است که با همت و تلاش جوانان انجام می شود و با توجه به حجم بالای مسافر و تردد در جاده های استان اصفهان فعالیت این جوانان در خدمات رسانی به مردم جایگاه خاصی دارد که طرح های آن ها از ۲۵ اسفند تا ۱۵ فروردین سال ۹۶ ادامه دارد.

وی به فعالیت های امدادگران اشاره کرد و اظهارداشت: بیش از ۱۵۰ ماموریت توسط نیروهای امدادگر هلال احمر از زمان آغاز طرح نوروزی تاکنون انجام شده است.

مدیرعامل هلال احمر استان اصفهان ادامه داد: بیش از ۲۰ هزار نقشه بین مسافران توسط نیروهای مستقر در پست های نوروزی توزیع شده است.

شبستان

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار