امروز: چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
کد خبر: 18135
تاریخ انتشار: ۴:۱۸ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۰۱/۵
چاپ خبــر
Share

معاون راهداری اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان با اشاره به اینکه در حال حاضر در پنج محور استان سنگین است، گفت: با توجه به بارش برف و باران طی شب گذشته محورهای استان اصفهان مسدود نیست.

به گزارش بینا فرزاد دادخواه با اشاره به اینکه در حال حاضر ترافیک در راه ها و جاده های استان اصفهان روان و تردد برقرار است، اظهار داشت: با توجه به بارش برف و باران طی شب گذشته محورهای استان اصفهان مسدود نیست.
وی با بیان اینکه شب گذشته شاهد برف در غرب استان به خصوص در محور سمیرم به شهرضا به ارتفاع ۱۰ سانتیمتر بودیم، تاکید کرد: با این وجود با انجام عملیات برف روبی تردد در این محور برقرار است.
معاون راهداری اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان همچنین بیان داشت: با توجه به اینکه دور اول سفرهای نورزی به اتمام می رسد در حال حاضر امروز ترافیک در محورهای دلیجان-اصفهان و بلعلکس، اصفهان-آباده- اصفهان و بلعکس، اصفهان- شهرضا و بالعکس، محور اصفهان- زرین شهر-شهرکرد و بلعکس و اصفهان –الیگودرز و بلعکس سنگین است؛ اما ترافیک در سایر محورها روان است.
وی تاکید کرد: با توجه به شرایط جوی و بارش برف و باران، در حال حاضر کلیه اکیپ های راهداری به صورت ۲۴ ساعته در حالت آماده باش برای بازگشایی راه ها و محورهای استان برای تردد روان مسافران نوروزی هستند.
دادخواه همچنین در خصوص میزان تردد نوروزی در این ایام، بیان داشت: به طور متوسط روزانه حدود ۸۰۰ هزار تردد در راه های اصلی و شریانی استان اصفهان برقرار است البته این آمار منهای راه های فرعی است چرا که مجهز به دوربین های ترددشمار نیستند.
به گفته وی، از ابتدای امسال تاکنون حدود ۴ میلیون تردد در راه های اصلی استان اصفهان انجام شده است.
ایمنا

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار