امروز: چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
کد خبر: 18160
تاریخ انتشار: ۷:۱۵ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۱/۱۷
چاپ خبــر
Share

شهردار نجف آباد گفت: بیش از ۷۰ درصد از مهمانان نوروزی امسال در نجف آباد، از تورهای گردشگری شهرداری این شهر استفاده کردند.

به گزارش بینا مسعود منتظری روز پنجشنبه افزود: با امکانات ایجاد شده برای رفاه حال مسافران نوروزی، برخی خانواده ها که تنها قصد یک شب اقامت در این شهر را داشتند، با تمدید حضور خود از جاذبه های آماده شده در سطح این شهر بازدید کردند.
وی اظهار کرد: با توجه به مجموعه اقدام های صورت گرفته در سال های اخیر و فراهم شدن زیرساخت های متعدد در زمینه جذب گردشگر، نجف آباد بتدریج از مَعبَر گردشگران به مقصد اصلی آنها تبدیل شده است.
شهردار نجف آباد گفت: در تعطیلات نوروزی بیش از ۱۸۵ هزار مسافر نوروزی و شهروندان شهر نجف آباد از جاذبه ها و مراکز تاریخی، فرهنگی و طبیعی نجف آباد از جمله خانه های تاریخی لطفی، نوریان و مهرپرور، ارگ موزه خارون، باغ گل ها و پارک های لاله و کوهستان عصارخانه اخلاقی بازدید کردند.
منتظری با اشاره به اقدام های صورت گرفته برای تکمیل و توسعه زیرساخت های خدماتی و تفریحی باغ بانوان نجف آباد در چند سال اخیر افزود: از بیست و هشتم اسفند سال گذشته تا پایان تعطیلات نوروزی نزدیک به ۲ هزار مسافر نوروزی در قالب ۳۰۰ خانواده از امکانات اقامتی این مجموعه استفاده کردند.
شهرستان نجف آباد با حدود ۳۰۰ هزار تُن جمعیت در ۳۰ کیلومتری غرب اصفهان قرار دارد.
این شهرستان به سبب پیشنیه تاریخی، غنای فرهنگی و آثار تاریخی و طبیعی، یکی از نقاط گردشگری غرب استان اصفهان به شمار می رود.
ایرنا

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار