امروز: چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
کد خبر: 18269
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۰ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
چاپ خبــر
Share

معاون فنی وعمرانی شهرداری نجف آباد گفت: با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال ازمحل تملک دارایی ها، به زودی در ۲۰ مکان عمومی شهرنجف آباد دوربین های نظارت تصویری نصب می شود.

به گزارش بینا، مهدی فاضل افزود: با این اقدام درمجموع ۲۴ میدان و چهارراه اصلی در مرکز و ورودی های این شهر ، زیرپوشش مرکز کنترل ترافیک قرار گرفته و هرگونه تخلف رانندگی با اعمال قانون مواجه خواهد شد.

وی اظهار کرد: هزینه اجرای این طرح از محل اعتبارات تملک دارایی تامین شده است و برای صرفه جویی درهزینه ها کارساخت پایه های فلزی و پی ریزی را نیز واحد امانی این معاونت با ۵۰ درصد هزینه پیش بینی شده به اتمام رسانده است.

معاون فنی وعمرانی شهرداری نجف آباد گفت: تخلفات رانندگی همچون عبور از چراغ قرمز و توقف بر روی خط عابر پیاده در این نقاط با حضور نماینده راهور در مرکز کنترل ترافیک ثبت واعمال جریمه خواهد شد که قبوض آن نیز بصورت پستی به نشانی صاحب وسیله نقلیه ارسال می شود.

وی گفت: تجهیز تقاطع های پرتردد سطح شهر از جمله اقدامات زیرساختی محسوب می شود که با انجام آن علاوه برکنترل هوشمند و نظارت بر ترافیک سطح شهر،حضورفیزیکی ماموران راهنمایی و رانندگی نیز در سطح شهر کاهش پیدا کرده و امکان حضور این نیروها در سایر نقاط مورد نیاز همزمان با کاهش چشمگیر هزینه ها فراهم خواهد شد.

فاضل افزود: درسال ۹۴ در شهر نجف آباد ۴۵۰ تصادف رخ داده که امید است با اجرای مقررات صحیح رانندگی و همچنیین جلوگیری از تخلفات بخصوص در میدان ها و ورودی ها و چهارراه های اصلی شهر شاهد کاهش تصادفات باشیم.

باشگاه خبرنگاران

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار