امروز: جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 18331
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۷ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۲/۱۵
چاپ خبــر
Share

جلسه ستاد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستاهای شهرستان نجف آباد برگزار گردید.

به گزارش بینا، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان نجف آباد ضمن تبریک بمناست اعیاد شعبانیه و تقدیر و تشکر از تلاش ها و زحمات کلیه کارکنان با اشاره به اینکه دو انتخابات سرنوشت ساز ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا پیش رو داریم؛ گفتند همه کارکنان و مسئولین موظف هستند با تمام توان در امر برگزار انتخابات با مجریان و ناظران همکاری نموده و ضمن خود داری از هرگونه دخالت علیه یا له داوطلبان زمینه حضور پرشور و نشاط مردم را فراهم آورند.

وی با اشاره به اینکه دو انتخابات پیش رو به لحاظ ساز و کار متفاوت است، بر آمادگی و هماهنگی های لازم کلیه کارکنان جهت هرچه بهتر و باشکوه تر برگزار شدن این دو انتخابات تاکید نمودند.

مظفرنجفی گفت شهر نجف آباد از جمله ۱۵۰ شهری است که در کشور انتخابات شورا بصورت الکترونیکی در آن برگزار می شود.

فرماندار ویژه شهرستان تصریح کرد: سهولت در برگزاری انتخابات و سالم برگزار شدن آن از مزیت ‌های انتخابات الکترونیکی است. وی پیشنهاد کرد شهروندان با توجه به اینکه در روز اخذ رای با موارد احتمالی روبرو نشوند جهت آموزش و آشنایی با نحوه استفاده از دستگاه تمام الکترونیک اخذ رای که در قسمت های مختلف سطح شهر نجف آباد پیش بینی گردیده وکارشناسان مربوطه آموزش های لازم و نحوه استفاده از این دستگاه را به شهروندان ارائه نمایند.

فرمانداری ویژه شهرستان نجف آباد

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار