امروز: جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 18340
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۰ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۰۲/۱۶
چاپ خبــر
Share
امام جمعه نجف‌آباد:

امام جمعه نجف‌آباد با تأکید بر پاسداشت ارزش‌های اسلامی و انقلابی توسط کاندیداها و ستادهای انتخاباتی گفت: ارزش‌های اسلامی و انقلابی اصل اول در انتخابات به خصوص انتخابات ریاست جمهوری است.

به گزارش بینا، حجت‌الاسلام مصطفی حسناتی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته، با تأکید بر پاسداشت ارزش‌های اسلامی و انقلابی توسط کاندیداها و ستادهای انتخاباتی گفت: ارزش‌های اسلامی و انقلابی اصل اول در انتخابات به خصوص انتخابات ریاست جمهوری است که هم نامزدها و هم ستادهای انتخاباتی باید در درجه اول این امر را مدنظر قرار دهند.

وی در ادامه تصریح کرد: حفظ وحدت جامعه یکی دیگر از اصول خدشه‌ناپذیر در گفت‌وگوها و مناظرات است و ستادهای کاندیداها با هر سلیقه‌ای باید این دو نکته را رعایت کنند که خود نمادی است برای انتخاب اصلح مردم که بر اساس این‌گونه رفتارها کاندیدای اصلح را انتخاب کنند.

امام‌ جمعه نجف‌آباد با اشاره به برخی دیگر از کج‌رفتاری‌ها در عرصه انتخابات نیز افزود: چوب حراج زدن به ارزش‌های انقلاب و خدمات انقلاب متأسفانه توسط بعضی افراد مشاهده می‌شود که مقام معظم رهبری با بصیرت خود در همان ابتدای سال در بخشی از سخنانشان به این امر متذکر شدند و بخشی از خدمات انقلاب را به صراحت بیان کردند.

وی در ادامه بیان داشت: زدن چوب حراج به ارزش‌های انقلاب از یک‌سو و دلسرد کردن مردم برای عدم حضور در انتخابات از توطئه‌های دشمنان است که در عین رصد کردن تمام مراحل انتخابات، در جهت کمرنگ کردن این برگ دیگر تاریخ ایران نیز از هیچ توطئه‌ای کوتاه نمی‌آیند.

حسناتی درباره دیگر توطئه‌های دشمن در عرصه انتخابات بیان کرد: دوقطبی نشان دادن جامعه، به دو گروه چپ و راست، جوسازی و دروغ‌پراکنی درباره نامزدهای انتخابات، بیداری و بصیرت بالای ملت را می‌طلبد تا بتوانند کاندیدای اصلح را انتخاب کنند.

وی در ادامه بیان داشت: مهم‌ترین صفاتی که نامزد اصلح باید دارا باشد، نگاه به درون، توانمندی، دشمن‌ستیزی، حرکت در خط رهبری و انقلاب است.

فارس

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار