امروز: جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 18435
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۷ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۳
چاپ خبــر
Share

برگزاری یادواره شهدا «آبروی محله» یکی از با ارزش‌ترین و تأثیرگذارترین فعالیت‌های فرهنگی سپاه و بسیج است. گرامیداشت یاد و خاطره شهدا با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه بدین معناست که راه و اهداف شهدا را خوب شناخته و آن را ادامه دهیم. کسانی روزگاری با پوشیدن لباس خاکی به جبهه‌های حق […]

برگزاری یادواره شهدا «آبروی محله» یکی از با ارزش‌ترین و تأثیرگذارترین فعالیت‌های فرهنگی سپاه و بسیج است.

گرامیداشت یاد و خاطره شهدا با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه بدین معناست که راه و اهداف شهدا را خوب شناخته و آن را ادامه دهیم.

کسانی روزگاری با پوشیدن لباس خاکی به جبهه‌های حق علیه باطل شتافتند و برای دفاع از اسلام و کیان نظام اسلامی دست از دنیا شسته و ملکوتی شدند.

برگزاری یادواره‌های شهدا «آبروی محله»در این راستا تلاش می‌کند و امروز نیز جوانان و نوجوانان بسیجی آمدند تا با برگزاری این یادواره بگویند که کوچه‌هایمان را به نامشان کردیم که هرگاه آدرس منزل‌مان را می‌دهیم بدانیم از گذرگاه خون کدام شهید است که با آرامش به خانه می‌رسیم و راه شهدا هیچ‌وقت فراموش‌ نمی‌شود.

با هدف قدردانی از خانواده‌های شهدا، ترویج فرهنگ ایثار و معرفی حماسه‌ها و فداکاری‌های شهیدان به نسل امروزی یادواره شهدای آبروی محله ، با حضور اقشار مختلف مردم، خانواده‌های معظم شهدا، یادگاران دفاع مقدس و تعدادی از مسئولان شهرستان در ۳ اسفند ماه بعد از اقامه نماز مغرب و عشا در مسجد جامع شهرستان نجف آباد برگزار می شود.

سخنران این مراسم حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا حسناتی ، امام جمعه شهرستان بهمراه چندتن از همرزمان شهید امامی می باشند .

 

 

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار