امروز: دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 3592
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۰ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
چاپ خبــر
Share
معاون سازمان میراث فرهنگی:

بینا: معاون توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در مراسم تودیع و معارفه ذیحساب و مدیرکل امور مالی و درآمد ذیحساب تملک دارایی های سازمان گفت: مسائل مالی سازمان باید شفاف و براساس نظم انجام شود.

بینا: معاون توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در مراسم تودیع و معارفه ذیحساب و مدیرکل امور مالی و درآمد ذیحساب تملک دارایی های سازمان گفت: مسائل مالی سازمان باید شفاف و براساس نظم انجام شود.

به گزارش به نقل از  سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سمیع الله حسینی مکارم در مراسم تودیع و معارفه ذیحساب و مدیرکل امور مالی و درآمد ذیحساب تملک دارایی هایی سازمان گفت: ذیحساب نباید از قوانین و مقررات عدول کند چراکه عمل به قانون به نفع دولت و سازمان است.

وی ادامه داد: فردی که در این پست مشغول به کار می شود باید تلاش کند تا راهکار قانونی برای رفع مشکلات پیدا کند نه اینکه با دور زدن قانون به مسیر غیر قانونی وارد شود.

معاون توسعه مدیریت سازمان با اشاره به اینکه مدیر جدید ذیحسابی سازمان از افراد باسابقه و آشنا به قوانین است، تصریح کرد: مسائل مالی سازمان باید شفاف و براساس نظم و انضباط انجام شود.

حسینی مکارم یادآور شد: در دوره گذشته برخی مسائل مالی و هزینه ها خارج از مجاری قانونی هزینه می شده که این موضوع مشکلات بسیاری برای سازمان به وجود می آورده است، به همین دلیل ما تلاش کردیم از بروز اینگونه تخلفات جلوگیری کنیم.

وی گفت: مدیر جدید ذیحسابی باید با دیوان محاسبات تعامل خوبی داشته باشد، ذیحسابی اصلی ترین جزء حرکت تمام دستگاه ها و به خصوص سازمان میراث فرهنگی است.

معاون توسعه مدیریت سازمان ادامه داد: با توجه به محدودیت هایی مالی که در سال جاری بر سازمان میراث فرهنگی تحمیل شده است عملکرد درست ذیحسابی در این مجموعه می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات باشد.

وی افزود: با اعمال مدیریت صحیح بر منابع در سازمان، ۸۰ درصد از تعهداتی که مدیران قبلی سازمان برای ۶ ماهه اول سال جاری ایجاد کرده بودند انجام شده و سایر تعهدات نیز تا پایان سال به انجام می رسد.

حسینی مکارم گفت: با مدیریت جدید در پست ذیحسابی انتظارات و امیدهای بسیاری برای انجام صحیح و قانونی فعالیت های سازمان وجود دارد.

همچنین در این مراسم محمد رضانژاد، مدیر اسبق ذیحسابی سازمان با ارائه عملکرد اداره کل ذیحسابی و امور مالی تصریح کرد: طی ۵ سال گذشته در سازمان فعالیت های خوبی انجام شد، اما در دوره کوتاه مدیریت جدید در بحث مالی و رفاهی به رغم تنگناهای مالی، ساماندهی و تشخیص امور مالی به نحوی صورت پذیرفته است که از منابع به نحو مطلوب و موثر هزینه شده است.

رضانژاد ادامه داد: با مدیریت، صحیح منابع در مسیر تصمیمات و تسهیلات رفاهی موثر برای کارکنان ساماندهی شده است که این تصمیمات نتایج خوبی را در آینده برای کارکنان خواهد داشت.

در پایان این مراسم علی اکبر اسماعیل آبادی به عنوان ذیحساب و مدیرکل امور مالی و درآمد ذیحساب تملک دارایی ها معرفی شد و معاون توسعه مدیریت سازمان از رضانژاد به عنوان مدیر سابق تقدیر و تشکر کرد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار