امروز: چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
کد خبر: 6369
تاریخ انتشار: ۹:۴۵ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۲/۲۱
چاپ خبــر
Share

بینا: خانمی که با شرکت در جلسات مذهبی اقدام به کلاهبرداری ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی از بانوان کرده بود توسط ماموران پلیس آگاهی خراسان شمالی دستگیر شد.

بینا: این زن که با شرکت در جلسات مذهبی اقدام به کلاهبرداری ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی از بانوان کرده بود توسط ماموران پلیس آگاهی خراسان شمالی دستگیر شد.

متهمه در بازجویی ها به بزه خود اعتراف کرد.

این زن که با شرکت در جلسات مذهبی اقدام به کلاهبرداری ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی از بانوان کرده بود توسط ماموران پلیس آگاهی خراسان شمالی دستگیر شد.

 اقدامات شیادانه زن چرب زبان در جلسات مذهبی

رییس پلیس آگاهی استان خراسان شمالی صبح دیروز با اعلام این خبر گفت: در پی اخبار و اطلاعات رسیده مبنی بر اینکه خانمی با شرکت در جلسات مذهبی در شهرستان بجنورد به بهانه اینکه فردی دارای نفوذ است و می تواند در بورس سرمایه گذاری و سود خوبی به متقاضیان بدهد اقدام به دوست یابی و جذب منابع مالی از بانوان می کند، بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

سرهنگ”یوسفخانی” در ادامه افزود: ماموران پس از صحت موضوع با انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی و پلیسی متهمه را به هویت معلوم شناسایی و دستگیر کردند. وی همچنین خاطرنشان کرد: متهمه در بازجویی های به عمل آمده اعتراف کرد که از ۶ نفر مبلغ ۳  میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری کرده است.

 

یوسفخانی گفت: در ادامه تحقیقات ، شاکیان مورد شناسایی و پرونده تکمیل شده به همراه متهمه جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا ارسال شد.

 

باشگاه خبرنگاران

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار