امروز: چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷
کد خبر: 6668
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۶ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۳/۰۳/۳
چاپ خبــر
Share
یک منبع امنیتی در استان دیالی فاش کرد

بینا: منابع امنیتی عراقی از شهادت چهار نفر از کارکنان شرکت ایرانی فعال در احداث خط لوله گاز در دیالی خبر دادند.

به گزارش پایگاه خبری شهرستان نجف آباد «بینا» به نقل از پایگاه عراقی السومریه، یک منبع امنیتی در استان دیالی امروز گفت: یک بمب کارگذاشته شدن در کناره جاده اصلی نزدیک روستای خزرع در منطقه امام ویس در شمال شرقی بعقوبه صبح امروز شنبه در مسیر یک خوردوی حامل کارگران شاغل در یک شرکت ایرانی منفجر شد که در جریان آن چهار کارگر ایرانی کشته و پنج کارگر عراقی زخمی شدند. این شرکت ایرانی در زمینه احداث خط لوله گاز فعالیت می کند.
وی که خواست نامش فاش نشود، افزود: یک یگان از نیروهای امنیتی محل حادثه را محاصره و برای یافتن عاملان انفجار به عملیات بازرسی پرداختند و خودروهای آمبولانس نیز زخمی ها را به بیمارستان و پیکر کشته شدگان را به پزشکی قانونی بردند.
برپایه این گزارش، این دومین حادثه علیه یک شرکت ایرانی در نوع خود می باشد زیرا افراد مسلح گروه تروریستی موسوم به دولت اسلامی در عراق و شام (داعش ) در اواخر ژانویه سال ۲۰۱۳ میلادی به کاروان کارمندان شاغل در یک شرکت ایرانی فعال در زمینه احداث خط لوله گاز از ایران حمله کردند که به کشته شدن ۱۹ نفر از جمله ۱۵ کارگر و یک مهندس ایرانی و زخمی شدن هفت نفر دیگر از جمله پنج ایرانی منجر شد.
انتهای پیام/ر

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار