امروز: جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸

شهرستان نجف آباد به لحاظ مختلف از جمله سیاسی، اجتماعی، مذهبی و دیگر زمینه ها، یکی از نقاط استراتژیک استان اصفهان به شمار می آید و این ویژگی ها، نگاه های بسیاری را به سمت نجف آباد معطوف کرده است.

نجف آباد در زمینه های مختلف مذهبی، هنری، اجتماعی، سیاسی افرادی را به جهانیان معرفی کرده که هر یک به تنهایی وزنه ای سنگین و افتخاری بزرگ برای این سرزمین به حساب می آید.

علاوه بر این، ظرفیت های بسیار بالای این شهرستان، سبب شده نجف آباد به عنوان یکی از قطب های صنعتی و فرهنگی اصفهان به حساب آمده و روزانه افراد بسیاری از گوشه و کنار استان به این شهرستان مراجعه کنند.

این ویژگی ها در کنار ویژگی های علمی، صحه بر اهمیت و برجستگی شهرستان گذاشته و اما بار سنگین بر دوش مدیران و صنعتگران و اهالی فرهنگ و هنر و به ویژه اصحاب رسانه گمارده و خواستار تقویت این ویژگی ها است.

نجف آباد اگر به خوبی به دیگران شناسانده شود، می تواند به عنوان قطب علمی، گردشگری، ورزشی و مذهبی استان اصفهان، پذیرای افراد بسیاری از نقاط دیگر و تقویت اقتصاد خود در زمینه های مختلف باشد.

این اهمیت ها و احساس وظیفه سنگینی که بر دوش یکایک اصحاب رسانه احساس می شود، سبب شد تا «بینا» وارد عرصه کار شود.

«بینا» در فضای وب با نگرش توجه بیشتر به مخاطب به میدان آمد و با ارزش‌گذاری اخبار و محتواهای گوناگون راه‌اندازی شد. ایده‌پردازان شبکه‌های خبری‌ بر این باور بودند که دیگر زمانه‌ای که شورای سردبیری در روزنامه‌ها، تیترها و محتواهای روزنامه‌ها را انتخاب کنند به سر آمده و اکنون این مخاطب است که می‌تواند در این فرآیند نقش تأثیرگذاری ایفا کند.

ما نیز برای احترام بیشتر به مخاطب تصمیم گرفتیم «بینا» را راه‌اندازی کنیم، با این تفاوت که این شبکه با نوآوری‌های بسیاری نسبت به دیگر شبکه‌ها همراه است که به مرور و با توجه به نیاز شما مخاطبان به آن افزوده می‌شود؛ نوآوری‌هایی که بر مبنای فرهنگ ایرانی‌ـ‌اسلامی شکل گرفته است.

از جمله فعالیت هایی که پایگاه خبری تحلیل شهرستان نجف آباد «بینا» دنبال می کند، ارائه محتوا و مطالب مورد نیاز جامعه به ویژه نسل جوان در زمینه های مختلف خصوصا مسائل روز سیاسی کشور است.

پایگاه خبری شهرستان نجف آباد «بینا» به دنبال آن است که فرهنگ غنی اسلامی ایرانی نجف آباد را که بر گرفته از حضور علما و بزرگان دین است به جهانیان معرفی کرده و زمینه توسعه این شهرستان را در حد توان فراهم کند.

از آنجا که همگان بر توانایی رسانه ها واقف و معترف هستند، «بینا» به عنوان یکی از رسانه های شهرستان نجف آباد، با انتشار مناسب اخبار شهرستان، زمینه آشنایی ایران با نجف آباد را فراهم می نماید.

 

انشا الله/.

Share
آخرین اخبار