امروز: جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 5413
تاریخ انتشار: ۶:۱۱ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۳/۰۱/۲۹
امام جمعه موقت نجف آباد:

بنا: امام جمعه موقت نجف آباد با اشاره به اینکه باید از شهوات و گناهان دوری کرد، گفت: بهترین راه دوری از گناه حذف ماهواره از خانه هاست.

کد خبر: 5402
تاریخ انتشار: ۲:۳۶ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۳/۰۱/۲۷
مشروح/ رضایی در مشهدمقدس:

بینا: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در مشهدمقدس گفت: اقتصاد مقاومتی به دنبال این است که در مقابل تحریم‌ها، غربی‌ها و آمریکایی‌ها را به زانو در آوریم به طوری که آن‌ها اذعان کنند تحریم‌ها کاری اشتباهی بوده است.

کد خبر: 5409
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۲ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۳/۰۱/۲۷

بینا: وزیر سابق ارشاد با بیان اینکه وزارت دارایی انگلیس خواستار بلوکه شدن حساب برخی مقامات کشورمان شده است، گفت: افراد تحریم‌ شده، در انگلیس نه دارایی دارند و نه خواهان معاملات پولی با نهادهای انگلیسی هستند لذا اقدام آنها برای ایران اتمام حجت بود.

کد خبر: 5405
تاریخ انتشار: ۸:۳۶ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۳/۰۱/۲۷

بینا: رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به عمل جراحی گوش وزیر صنعت در آلمان گفت:این عمل جراحی در ایران امکان‌پذیر بود و آقای نعمت‌زاده خودشان باید درباره این عمل جراحی پاسخ دهند.همچنین تغییرات این دانشگاه نیز وجهه سیاسی نداشته است.

کد خبر: 5395
تاریخ انتشار: ۱:۵۲ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۳/۰۱/۲۶

بینا: تعداد مشترکانی که برای تماس‌های کاری، خانوادگی و دوستانه خود چندین شماره تماس متفاوت دارند کم نیست با این وجود طبق آمارهای رسمی تعداد سیم‌کارت‌های فعال کشور کمتر از ۷۰ میلیون است.

کد خبر: 5393
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۳ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۳/۰۱/۲۶

بینا: گروهک تروریستی “جیش‌العدل” طی صدور بیانیه‌ای نام دو تن از اعضای این گروهک تروریستی را با عناوین روابط عمومی و سخنگوی دوم گروه! اعلام کرد تا بار دیگر و آشکارتر از اختلافات درون‌گروهی پرده بردارد.

کد خبر: 5375
تاریخ انتشار: ۱۱:۱۸ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۳/۰۱/۲۶
رئیس هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان سنگ آهن:

بینا: رئیس هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان سنگ آهن با بیان اینکه بیشترین تاثیر اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها روی حوزه سنگ آهن مربوط به قیمت گازوییل خواهد بود، گفت: از نیمه دوم سال جاری خطوط تولید کنسانتره راه اندازی می‌شود.

کد خبر: 5389
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۲ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۳/۰۱/۲۶

بینا: برخی منابع موثق از انتصاب جواد اطاعت از متحصنین مجلس ششم و امضا کننده نامه ننگین جام زهر خطاب به رهبر انقلاب، به عنوان رئیس دانشگاه شهید بهشتی در آینده نزدیک خبر می دهند.

کد خبر: 5387
تاریخ انتشار: ۹:۳۵ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۳/۰۱/۲۶
روزنامه

بینا: روزنامه اصلاح طلب اعتماد در ادامه سیاست آمریکاشیفتگی خود، باز هم ایالات متحده آمریکا را بزک کرد.

کد خبر: 5378
تاریخ انتشار: ۸:۴۷ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۳/۰۱/۲۶

بینا: امارات متحده عربی، چین و اروپا سه هدف اصلی سرمایه گذاری ثروتمندان خلیج فارس و به خصوص شیوخ امارات متحده عربی است!

صفحه 1 از 3123
آخرین اخبار