امروز: جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 7282
تاریخ انتشار: ۲:۵۶ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۴/۱۵

بینا: فرماندار نجف آباد گفت: مجموعه های دولتی در مواردی که اختلافی با دیگر دستگاه های اجرایی پیدا می کنند در مرحله اول و در صورت عدم توافق در این خصوص، باید به فرمانداری ها رجوع کنند تا مسائل در حوزه همان شهر حل و فصل شود و از ارجاع چنین مواردی به دستگاه قضایی پرهیز شود.

کد خبر: 7279
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۳ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۴/۱۵

بینا: مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نجف آباد گفت: در راستای آموزش مسائل مختلف ایمنی به دانش آموزان و اقشار مختلف جامعه در نه ماه گذشته به همت کارشناسان و نیروهای مجرب این مجموعه کلاس های آموزشی مختلف برای چهارصد نفر دانش آموز دبستانی،سیصد و بیست نفر راهنمایی و چهل و هشت نفر از نیروهای فرماندهی انتظامی نجف آباد برگزار شده است.

کد خبر: 7263
تاریخ انتشار: ۱۱:۴۴ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۳/۰۴/۱۳

بینا: آلمان با برتری برابر فرانسه اولین تیم حاضر در مرحله نیمه نهایی جام جهانی لقب گرفت.

کد خبر: 7235
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۷ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۳/۰۴/۱۳
تخریب مزار حضرت یونس(ع) توسط داعش

بینا: حضرت یونس (علیه السلام) از پیامبران الهی است. نام آن حضرت ۴ بار در قرآن کریم آمده و با لقب «ذَالنّون» نیز خوانده شده و سوره ای هم به نام یونس در قرآن نامگذاری گردیده است. تخریب مزار حضرت یونس(ع) توسط داعش

کد خبر: 7241
تاریخ انتشار: ۸:۲۹ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۳/۰۴/۱۳

بینا: سعی میکردم ادای دین کنم و ادای وظیفه و تکلیف بکنم و صحبت هایم درباره مسائل جدی و واقعی مملکت باشد نه مسائل ذهنی و شعاری.

کد خبر: 7232
تاریخ انتشار: ۶:۲۲ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۳/۰۴/۱۳

بینا: دادگاه به اصطلاح حقوق بشر اروپا یکی از ابتدایی ترین حقوق انسان ها را نادیده گرفت.

کد خبر: 7223
تاریخ انتشار: ۶:۱۶ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۳/۰۴/۱۳

بینا:: وزیر بهداشت گفت: بارها گفته‌ام که در بحث جمعیت، اقدام ما باید اقناعی باشد. جامعه باید باور کند که به خاطر امنیت، استقلال و پیشرفت کشور نیاز به نیروی جوان داریم و نباید اجازه دهیم جمعیت کشور پیر شود.

کد خبر: 7229
تاریخ انتشار: ۵:۲۰ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۳/۰۴/۱۳
بررسی حامیان تروریست های تکفیری؛

به گزارش پایگاه خبری شهرستان نجف آباد «بینا»، شهر حران در سال ۶۶۱٫ ق نوزادی را به خود دید که هیچ‌گاه کسی فکر نمی‌کرد ۸۰۰ سال بعد تفکرات این شخص سبب آوارگی میلیون‌ها انسان و به خاک و خون کشیده شدن هزاران بی‌گناه شود. آن نوزاد که احمد بن عبدالحلیم نامش بود و بعداً به ابن […]

کد خبر: 7226
تاریخ انتشار: ۴:۱۹ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۳/۰۴/۱۳

بینا: امام جمعه تبریز داعش را تهدیدی برای صلح و امنیت جهان عنوان کرد و گفت: در حال حاضر سازمان‌های بین المللی حقوق بشر سکوت مرگبار گرفته‌اند و هیچ واکنشی به اقدامات غیر‌انسانی داعش نشان نمی‌دهند.

کد خبر: 7261
تاریخ انتشار: ۳:۱۱ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۳/۰۴/۱۳

بینا: روستاییان به خاطر طبیعت شغل خود ناگزیر از استفاده از اعتبارات هستند اما باید به این نکته توجه داشت که منابع اعتباری موجود که آنها می‌توانند از آن تامین اعتبار کنند، ناکافی است.

صفحه 1 از 612345...قبلی »
آخرین اخبار