امروز: جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 7924
تاریخ انتشار: ۷:۳۲ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۳/۰۸/۲۷

صبح امروز، اولین اعزام کاروان راهیان نور توسط اداره آموزش و پرورش ناحیه نجف آباد با مشارکت حوزه دانش آموزی حضرت زینب (س) در قالب ۳ اتوبوس صورت گرفت.

کد خبر: 7920
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۳ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۳/۰۸/۲۷

رهبر معظم انقلاب اسلامی در آبان ماه ۸۹، در سالروز ۲۵ آبان ۱۳۶۱ و تشییع پیکرهای مطهر ۳۷۰ شهید استان اصفهان، در جمع مردم اصفهان سخن گفتند که پایگاه اطلاع رسانی حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای آن را بازنشر کرده است.

کد خبر: 7918
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۹ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۳/۰۸/۲۶

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان در دیدار با شهردار ومسئولین فلاورجان گفت:کمبود آب در اصفهان جدی است وساماندهی حاشیه زاینده رود ضروری است.

کد خبر: 7916
تاریخ انتشار: ۱۱:۴۵ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۳/۰۸/۲۶

در همایش دو روزه مدیران تربیت بدنی سپاه های استان و روسای سازمان های بسیج ورزشکاران کشور که دیروز به کار خود در محل مجموعه فرهنگی تفریحی شهید حاج احمد کاظمی نجف آباد پایان داد،ضمن مرور مهمترین اقدامات صورت گرفته توسط این تشکل در حوزه ورزش، افق های آینده فعالیت بسیج در ورزش کشور نیز مورد بررسی قرار گرفت.

کد خبر: 7913
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۲ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۳/۰۸/۲۶

فاطمه خوئینی مادر شهید عباس بابایی پس از تحمل سال های فراق فرزند شب گذشته دار فانی را وداع گفت و بهانه ای شد برای مرور آخرین خاطرات مادر از فرزندی شهید …

کد خبر: 7909
تاریخ انتشار: ۹:۱۱ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۳/۰۸/۲۶

بهداد سلیمی پس از پایان رقابت‌های دسته فوق‌سنگین با انتقاد از مسئولان ورزش کشور گفت: اگر می‌خواهید افتخارآفرینی‌های من و دیگر قهرمانان تداوم داشته باشد، باید بیشتر به ما توجه شود.

کد خبر: 7906
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۳ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۳/۰۸/۲۶

روز ۲۵ آبان ماه نقطه‌ای از زمین در نزد ملائک می‌درخشید و گیتی بر رشادت ۳۷۰ شهید دیار سپاهان فتبارک‌الله احسن الخالقین می‌گفت، آسمان بر مظلومیت رزمندگان شهر شهیدان بغض‌ کرده بود تا نام‌آوران حماسه‌ساز نصف جهان محرمی دیگر بسازند.

کد خبر: 7903
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۰ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۳/۰۸/۲۶

مدیر عامل سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری نجف آباد گفت: در طول هفته کتاب و کتابخوانی که با شروع از شنبه هفته جاری تا اولین روز آذر ماه نیز ادامه پیدا خواهد کرد، این سازمان اجرای ویژه برنامه های مختلفی را در نظر گرفته که از جمله آنها بازدید از کتابخانه های تحت پوشش،راه اندازی نمایشگاه […]

کد خبر: 7900
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۱ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۸/۲۵

رئیس اداره جهاد کشاورزی نجف آباد گفت: استفاده از مبارزه بیولوژیک بهترین راه مقابله با آفت کرم گلوگاه انار به شمار می آید و در همین راستا طی سال جاری از مجموع ۶۵۰ هکتار سطح زیر کشت این محصول مهم، در چهل هکتار با استفاده از ۲۴۰ هزار زنبور تریکو گراما در طی ده مرحله […]

کد خبر: 7897
تاریخ انتشار: ۱۱:۴۲ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۸/۲۵

معاون فنی و عمرانی شهرداری نجف آباد گفت: در اجرای طرح تعریض خیایان شریعتی در باند شمالی آن برای اولین بار در نجف آباد ضمن حذف تیرهای چراغ برق، این خطوط به صورت زمینی انتقال داده شدند که این امر به دلیل پیچیدگی های فنی و نبود تجربه قبلی در این زمینه،برنامه زمابندی اعلام شده […]

صفحه 1 از 512345
آخرین اخبار