امروز: جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 10707
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۳ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۴/۰۵/۳۰
هشدار در آُستانه بازگشایی سفارت بریتانیا در ایران/

اختلاف افکنی و زمینه سازی برای سقوط نظام سیاسی یک کشور ماموریت تعریف شده بریتانیا می باشد و تاریخ ما این ادعا را بارها تایید کرده است حال اگر اغراض سیاسی جلوی چنین اندیشه هایی را می گیرد، حرفی نیست ولی حداقل دغدغه مندان انقلاب هوشیارانه در میدان باشند تا گزندی از سوی این روباه مکار و پلید و خبیث به واسطه غفلت ما ایجاد نشود.

کد خبر: 10704
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۶ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۴/۰۵/۳۰
امام جمعه نجف آباد :

نماینده ولی فقیه و امام جمعه نجف آباد گفت : اقتصاد مقاومتی تنها راه حل مشکلات امروز جامعه است که از دولت مردان باید آغاز شود .

کد خبر: 10701
تاریخ انتشار: ۹:۱۴ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۴/۰۵/۲۹
روحانی در جلسه مشترک هیات دولت با استانداران سراسر کشور:

رئیس جمهور با بیان این که مجلس آینده متعلق به یک حزب و جناح نخواهد بود، گفت: نظارت و اجرا نباید در انتخابات مخلوط شوند.

کد خبر: 10695
تاریخ انتشار: ۸:۴۳ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۴/۰۵/۲۹

بخشی از سخنرانی دکتر حسن عباسی درباره فرصت جمهوری اسلامی که حتی در اختیار انبیا و امامان هم قرار نگرفت و خطر وجود نفوذی های درون نظام از قتنه گران سبز تا آقازاده های گردن کلفت.

کد خبر: 10691
تاریخ انتشار: ۸:۱۰ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۴/۰۵/۲۹
تجدیدنظرطلب‌ها و دستگاه قضایی؛

بار اول نیست که محکومان دستگاه قضایی خود را خادم و مخلص همان نظام و انقلابی اعلام می‌کنند که آن‌ها را محکوم کرده است. این تعارض برای افکار عمومی کاملاً آشناست.

کد خبر: 10686
تاریخ انتشار: ۷:۵۳ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۴/۰۵/۲۹
سردار سلامی:

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: اگر اروپا تحریم‌ها را شکسته فکر نکند ما به سمت آنها می‌رویم/ ما باید از این به بعد آمریکا را تحریم کنیم/ موضوع هسته‌ای تنها یکی از نزاع‌های ما با آمریکا است/ هرجا ما با آمریکا جهاد کردیم، آنجا موفق بودیم

کد خبر: 10681
تاریخ انتشار: ۹:۲۹ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۴/۰۵/۲۸
سخنگوی کمیسیون فرهنگی گفت:

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی تصریح کرد: علامت سوال دیگر در این خصوص این است که زمانی که رسانه های زیادی در داخل کشور برای اظهار نظر از هر گرایشی وجود دارد، چرا خانم ابتکار به سوی رسانه های بیگانه و ضد نظام رفته و پای صحبت با انها نشسته است.

کد خبر: 10677
تاریخ انتشار: ۹:۱۲ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۴/۰۵/۲۸

جمعی از نمایندگان مجلس ضمن لبیک به فرمایشات رهبر انقلاب به کمپین ما اجازه نمیدهیم پیوستند.

کد خبر: 10673
تاریخ انتشار: ۸:۵۶ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۴/۰۵/۲۸

تاریخ انقلاب – در ۱۴ اسفند ۱۳۵۷ به مناسب سیزدهمین سالگرد درگذشت مصدق همه وقت رادیو و تلویزیون به این موضوع اختصاص داده شده بود و افرادی همچون حسن نزیه، هدایت‌الله متین دفتری، مقدم مراغه‌ای، ابوالفضل قاسمی، دکتر سنجابی و گروه‌‌هایی همچون فداییان خلق، حزب خلق مسلمانان، مجاهدین خلق و… در احمدآباد، در مدفن دکتر مصدق جمع آمدند و چه‌ها که نکردند و دولت انقلابی بازرگان هم با تعطیل رسمی اداره‌ها و مدرسه‌ها و استفاده از سرویس‌های دولتی و اتوبوس‌های شرکت واحد با زمینه‌چینی بسیار، مردم را به احمدآباد کشاند و به خیال خود پنداشتند که می‌توانند مانند گذشته با توطئه‌های خویش نور خدا را خاموش سازند و امام امت را تحت‌الشعاع مرده مصدق‌السلطنه قرار دهند و مسیر انقلاب عظیم اسلامی را به نفع استعمارگران منحرف نمایند و بر سر ملت آن آورند که در جریان مشروطیت و ۲۸ مرداد ۳۲ آوردند.

کد خبر: 10668
تاریخ انتشار: ۹:۳۷ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۴/۰۵/۲۲

وزیر امور خارجه ایران در ادامه سفر منطقه‌ایش وارد اسلام‌آباد شد و گفت:‌همکاری های اقتصادی متوقف شده در دوران تحریم با مقامات اسلام اباد بررسی می‌شود.

صفحه 1 از 512345
آخرین اخبار