امروز: جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 11854
تاریخ انتشار: ۵:۲۰ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۴/۰۸/۲۸

همایش طلیعه حضور ویژه طلاب جدیدالورود خواهر حوزه های علمیه به منظور بالابردن انگیزه و تبیین اخلاق و اهداف طلبگی روز گذشته با حضور بیش از ۱۰۰۰ طلبه خواهر برگزار شد.

کد خبر: 11850
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۰ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۴/۰۸/۲۶

خودرو سازان ایرانی در یکسال اخیر با چالش بزرگ رکود بازار روبه رو شدند و دولت برای نجات آنها، بسته ای را ارائه کرد که با وام ۲۵ میلیونی، مردم را ترغیب به خرید خودرو کنند اما تنها پس از یک هفته پرداخت آن متوقف شد.

کد خبر: 11847
تاریخ انتشار: ۱۱:۴۱ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۴/۰۸/۲۶

دادگاهی در اسپانیا اعلام کرده بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی، و هفت نفر دیگر از مقامات کنونی و قبلی اسرائیل به‌محض ورود به خاک اسپانیا باید دستگیر شوند.

کد خبر: 11844
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۳ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۴/۰۸/۲۶
2 بند مهم از دستورات 9 گانه رهبر معظم انقلاب که همچنان مغفول است؛

دولت در شرایطی در راستای اجرای برجام گام بر‌‌می‌دارد که مردم و نمایندگان مجلس نه اعضای هیئت نظارت بر اجرای برجام را می‌شناسند و نه از جزئیات اموری که در زمینه اجرای برجام انجام می‌شود مطلع هستند.

کد خبر: 11839
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۲ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۴/۰۸/۲۶
مسئله اراک روی میز هیئت نظارت بر اجرای برجام

آنچه به امضای وزرای خارجه می رسد در واقع یک سند سیاسی است که کشورها را به مشارکت در فرآیند بازطراحی و بازسازی راکتور اراک متعهد می کند اما به هیچ وجه نمی توان آن را یک قرارداد نامید.

کد خبر: 11836
تاریخ انتشار: ۱۱:۱۴ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۴/۰۸/۲۵

بین امام حسین(ع) و حضرت یحیی(ع)، شباهت های فراوانی، وجود دارد و نحوه شهادت شان، شبیه همدیگر است. از جمله، شقی ترین فرد سر مقدس آنان را از تن جدا نمود و برای فرد ناپاکی هدیه فرستاد …

کد خبر: 11832
تاریخ انتشار: ۱۱:۰۴ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۴/۰۸/۲۵

برخی معتقدند؛ ایمان افراد به ظاهر آن ها هیچ ربطی ندارد، مهم این است که ایمان و اعتقاد در دل انسان باشد. دل انسان باید با خدا باشد.

کد خبر: 11828
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۴ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۴/۰۸/۲۵

به گزارش بینا به نقل از روشنگری، استاد رائفی پورگفت:هرکی به ماحمله کنه،ما اسرائیل رو میزنیم.

کد خبر: 11825
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۷ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۴/۰۸/۲۵

ذوق‌زدگی عجیب برخی سایت‌ها و روزنامه‌ها از انتقاد دلسوزانه استاد رحیم‌پور از خودی‌ها، در واقع مهر تاییدی است بر آن‌چه دلسوزان بارها و با توسل به شواهد و مدارک نسبت به آن هشدار داده بودند «هم‌صدایی روزنامه‌ها و سایت‌های زنجیره‌ای با ضدانقلاب»!

کد خبر: 11822
تاریخ انتشار: ۹:۵۴ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۴/۰۸/۲۵
پشت پرده بسته خروج از رکود

هر چند قرار بود که بازار خودرو از رکود خارج شود اما نمایشگاهداران اتوموبیل از سنگین تر شدن بازار خرید خودرو خبر میدهند که این امر به کاهش قیمت خودرو (کمتر از قیمت کارخانه) در حاشیه بازار منجر شده است.

صفحه 1 از 612345...قبلی »
آخرین اخبار