امروز: جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 12686
تاریخ انتشار: ۱۲:۳۴ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۴/۱۱/۲۹

اصولگرایان فقط به ضرب رد صلاحیت هاست که می توانند مجلس را از آن خود کنند. همانطور که در انتخابات سال ۹۲ دیدیم نامزد اصولگران در کل کشور چهار میلیون بیشتر رای نیاورد

کد خبر: 12683
تاریخ انتشار: ۹:۵۹ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۴/۱۱/۲۹

یکی از مهم‌ترین راهکارهای مقابله با معضل خروج منابع هیدروکربوری در میادین مشترک، اقدام حقوقی و سیاسی مبتنی بر اصول حقوق بین‌الملل و البته فقه اسلامی براساس قاعده الزام می‌باشد.

کد خبر: 12680
تاریخ انتشار: ۸:۱۸ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۴/۱۱/۲۹
سعید قاسمی در زاهدان:

ما با افرادی مثل استاندار دعوای اصولی داریم او به جای سخنان سیاسی باید برای مردم بیل بزند چنین افرادی که هجمه علیه رهبری را آغاز کرده‌اند چون می‌ترسند که جریان آنها رأی نیاورد.

کد خبر: 12689
تاریخ انتشار: ۴:۰۴ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۴/۱۱/۲۸

برگزاری دو کارگاه «آیین پژوهش و روش تحقیق در متون ادبی» از سوی مصطفی گرجی دانشیار دانشگاه پیام نور تهران و «اسطوره در ادبیات غنایی» از سوی بهمن نامور مطلق دانشیار دانشگاه هنر تهران هم از دیگر نکات مثبت برگزاری این همایش ملی است.»

کد خبر: 12677
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۴ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۴/۱۱/۲۸
از تحریم بانکی تا صادرات نفت؛ تحریم هایی که لغو نشد

لغو نشدن تحریم سوئیفت می‌تواند تا حد زیادی اثرات اقتصادی اجرای برجام را کاهش دهد، بنابراین باید دید مسئولان چه چاره‌ای را در خصوص تحقق نیافتن دستاورد مهمترین دستاورد اقتصادی اجرای برجام مطرح می‌کنند.

کد خبر: 12674
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۴ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۴/۱۱/۲۸
اظهارات تکان‌دهنده علیرضا زاکانی درباره ابعاد مسائل اقتصادی برخی مدیران:

من تعجب می‌کنم چرا آقای روحانی که تاکید بر مبارزه با فساد دارد از برادر خود غفلت دارد؛ یک عده بیایند و بگویند برادر رئیس‌جمهور در این کشور چه کار می‌کند.

کد خبر: 12670
تاریخ انتشار: ۸:۲۵ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۴/۱۱/۲۸

گزینه موردنظر در نشست عمومی اصولگرایان که چهارشنبه ۲۸ بهمن ماه، ساعت ۱۹ در بیت الشهدا برگزار می شود، اعلام خواهد شد.

کد خبر: 12664
تاریخ انتشار: ۱:۲۱ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۴/۱۱/۲۷

شخصیت های داستان به ویژه طناز با بازی (پگاه آهنگرانی) و سالومه (هانیه توسلی ) در سطح هستند حتی مادر خانواده که زنی منطقی و معقول جلوه می کند تحت تاثیر شرایط خودش را لو می دهد و حضور در یک پارتی رقص و آواز را به دخترش پیشنهاد می کند.

کد خبر: 12661
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۴ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۴/۱۱/۲۷

جریانات سیاسی و خصوصاً جریان اصلاحات که برای خود هویت و شأن قائل هستند، چگونه می‌توانند برای رسیدن به قدرت تن به منت‌گذاری آلودگان اقتصادی دهند و هویت خویش را مخدوش کنند.

کد خبر: 12658
تاریخ انتشار: ۹:۳۵ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۴/۱۱/۲۷

به باور برخی ناظران، پیشروی نیروهای مقاومت در مواضع تروریست‌ها در شمال سوریه موازنه را به نفع دولت سوریه تغییر داده و ترکیه و عربستان سعی دارند با مداخله زمینی در سوریه بار دیگر موازنه را به نفع تروریست‌ها برگردانند.

صفحه 1 از 812345...قبلی »
آخرین اخبار