امروز: جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 12967
تاریخ انتشار: ۹:۴۳ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۴/۱۲/۲۷

در انقلاب اکتبر روسیه نیز بازماندگان دودمان تزار در قالب ارتش سفید به نبرد با دولت تازه ‌تأسیس بلشویک پرداختند که البته شکست سنگینی را متحمل شده و برای همیشه عقب نشستند.

کد خبر: 12964
تاریخ انتشار: ۲:۲۹ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۴/۱۲/۲۶
معاون رسانه ملی:

مردم از ما گلایه دارند که چرا همه اخبار دولتی است؟ پس مردم در کجای اخبار قرار دارند؟ با این حال اگر کوچک‌ترین انتقادی مطرح شود، دولت آن را برنمی‌تابد.

کد خبر: 12961
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۹ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۴/۱۲/۲۶

واقعاً چه اتفاقی روی داده است که رهبری در جمع طلاب و اندیشمندان دینی کشور بر این نکته تأکید می‌کند که باید انقلابی ماند و از انقلاب دفاع کرد.

کد خبر: 12958
تاریخ انتشار: ۱۱:۱۶ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۴/۱۲/۲۴

ایشان در بیمارستان به آقای کرباسچی که به عیادتشان رفته بود، گفته بودند: «راضی نیستم مرا در این قبرستان دفن کنید، ولی نگفته بودند کجا دفن کنید. وصیتنامه را خواندیم. اولین مورد برای ما امکان نداشت.

کد خبر: 12955
تاریخ انتشار: ۲:۳۹ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۴/۱۲/۲۴

ابد و یک روز یعنی شرایط افراد حاضر در جامعه ایران شبیه وضعیت زندانی‌ای است که حکم ابد و یک روز را دارد و به احتمال بسیار قوی تا زمان مرگشان این حکم پابرجا خواهد بود.

کد خبر: 12951
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۷ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۴/۱۲/۲۴

عجیب و باورنکردنی و صد البته بسیار دیدنی و جذاب از دنیای حیوانات، خرندگان و پرندگان

کد خبر: 12948
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۰ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۴/۱۲/۲۴

جناب روحانی، حال که شما بر خلاف اجماع همه مردم و بازاریان و فعالان اقتصادی و کارشناسان، ادعای رونق و مثبت بودن رشد اقتصادی را دارید، برای استحضار ملت و بستن دهان رسانه‌های منتقد، فهرست اسامی کارخانجات و…

کد خبر: 12945
تاریخ انتشار: ۹:۲۰ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۴/۱۲/۲۴

مقامات آنکارا تاکنون خواهان کناره گیری اسد از قدرت بودند، در حالی که ریاست جمهوری اسد در سوریه قانونی و بر اساس خواست مردم است. آمریکا در پی تجزیه سوریه است.

کد خبر: 12943
تاریخ انتشار: ۹:۴۹ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۴/۱۲/۲۲

ما به غلط می‌گوییم حضرت زهرا(س) برترین الگوی زنان عالم است، اما باید گفت حضرت فاطمه(س) برترین الگوی مردان و زنان عالم است.

کد خبر: 12940
تاریخ انتشار: ۸:۳۳ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۴/۱۲/۲۲

انسان‌ها خودشان به خوبی می‌توانند مصلحت و مفسده واقعی خود را تشخیص دهند به همین دلیل جامعه را باید بر اساس خواست اکثریت اداره کرد و حقانیت قانون نیز برآمده از رأی و خواست اکثریت است.

صفحه 1 از 812345...قبلی »
آخرین اخبار