امروز: جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 13156
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۸ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۱/۳۱

از بتن در سبک زبره کاری یا همان «معماری بروتالیست» و انواع سبک‌های دیگر ازجمله سبک فوتوریسمِ زها حدید استفاده می‌شود. در ادامه با برخی از سازه‌های بتنی زیبا و معماران آن‌ها آشنا شوید.

کد خبر: 13153
تاریخ انتشار: ۳:۱۴ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۱/۳۱

از اینکه شاید فرهنگسراها مساجد را به حاشیه بردند تا اینکه برخی عوامل اجتماعی و تغییر ساختارهای شکلی و زندگی جامعه تغییر کرده و یا اینکه درب های مسجد تنها برای موقع نماز باز است و در بقیه موارد بسته اند!

کد خبر: 13147
تاریخ انتشار: ۱۱:۴۰ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۱/۳۱
کارشناسان از سکوت و بی‌تحرکی مسؤولان انتقاد می‌کنند:

در اسناد محرمانه این جاسوس آمریکایی آمده است: بیشتر زنان و مردان ایرانی شاغل در محیط‌های مختلط ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺷﺮﻣﻨﺪﻩ‌ﺍﻧﺪ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻣﺤﯿﻄﯽ ﻧﺘﻮﺍﻧﻨﺪ ﺑﺎ ﻧﺎﻣﺤﺮﻡ ﺍﺭﺗﺒﺎﻁ ﻣﺴﺘﻘﯿﻢ ﺑﺮﻗﺮﺍﺭ ﮐﻨﻨﺪ!

کد خبر: 13143
تاریخ انتشار: ۸:۵۳ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۱/۳۱

بانک ها در حوزه قرض الحسنه تخلفات زیادی کرده اند. برای مثال بانک ها از ۳۴ هزار میلیارد تومانی که تا به حال وام قرض الحسنه داده اند، بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان آن را بر خلاف قانون به مدیران و کارکنان خود وام داده اند

کد خبر: 13140
تاریخ انتشار: ۳:۱۳ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۱/۳۰

حدود ۳۰ نفر از اهالی نجف آباد روز دوشنبه با حضور در فرمانداری این شهرستان خواهان لغو مصوبه ای شدند که به گفته آنان از سوی شورای شهر مبنی بر افزایش هزینه انشعاب فاضلاب تصویب شده است.

کد خبر: 13137
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۳ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۱/۳۰

دیگر زمان بمب های شیمیایی به پایان رسیده است و امروز این بمبها خود را به شکل محصولات غذایی نشان داده است. محصولاتی که خدا میداند چه تغییرات بیولوژیکی در آنها بوجود آمده است.

کد خبر: 13134
تاریخ انتشار: ۹:۱۰ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۱/۳۰

مدیران جشنواره جهانی هنر مقاومت در حال رایزنی هستند تا اختتامیه این جشنواره بین المللی را در پایتخت فرهنگی و هنر ایران یعنی شهر تاریخی اصفهان برگزار کنند.

کد خبر: 13131
تاریخ انتشار: ۵:۱۱ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۰۱/۲۹
امام جمعه نجف آباد:

انقلاب شد که عدالت انجام شود و اگر عدالت در جامعه اجرا نشودافراد از انقلاب گریزان خواهند شد.

کد خبر: 13117
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۶ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۰۱/۲۹
تهيه‌كننده فيلم باديگارد:

از زمان دولت آقای هاشمی فرهنگ به حال خود رها شده است و در زمان آقای احمدی‌نژاد متأسفانه ضعیف‌ترین وزرا برای حوزه‌های فرهنگی انتخاب شدند. در دولت آقای روحانی هم که سه سال باارزش فقط به گدایی کردن از غرب و اروپایی‌ها صرف شد. ‏

کد خبر: 13114
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۲ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۵/۰۱/۲۸
عربستان به دنبال جبهه‌اي جهاني عليه ايران است:

در واقع عربستان بدون اینکه در پنج دهه گذشته از سوی دشمن خارجی تهدید شود ده‌ها میلیارد دلار سلاح خریداری کرده آن هم در شرایطی که سلاح‌های خریداری شده نه تنها کارایی لازم را ندارد بلکه برای سرویس و نگهداری آن میلیاردها دلار هزینه می‌شود.

صفحه 1 از 612345...قبلی »
آخرین اخبار