امروز: جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 13362
تاریخ انتشار: ۲:۴۸ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۰۲/۳۰

در این شرکت فرد اولی که نورچشمی و از ما بهتران است، حقوق ماهانه هفت میلیون تومانی دارد و دومی که کارگر قراردادی و بی‌پارتی است، نهصد هزار تومان حقوق – طبق قانون کار- دریافت می‌کند. این تبعیض‌ها همه ضد قانون است…

کد خبر: 13337
تاریخ انتشار: ۹:۴۰ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۰۲/۳۰

عکاس ایرانی، محمدرضا دُمیری گنجی سال‌هایی را صرف گرفتن تصاویری نفس‌گیری از کشور خود کرده است.این هفت عکس هر گردشگری مشتاقی را وادار خواهد کرد که برای سفر به ایران برنامه‌ریزی کند.

کد خبر: 13357
تاریخ انتشار: ۱:۳۰ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۲/۲۹
گزارشی از رکورد دولت یازدهم در افزایش هزینه‌های جاری:

افزایش هزینه‌های جاری دولت در این سه سال در شرایطی اتفاق افتاده که رئیس جمهور در ابتدای روی کار آمدن دولت مدعی تحویل گرفتن خزانه خالی از دولت قبل شده بود و سایر دولتمردان هم در طول مدت حضور خود در قوه مجریه بارها از کمبود منابع گله کرده بودند.

کد خبر: 13351
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۶ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۲/۲۹

بنابراین گزارش طی روزهای اخیر فشارهای زیاد برای به توقف کشاندنش شد که مهم‌ترین مورد آن هجمه‌ها مربوط به ایجاد کمیته فقهی در بانک مرکزی بود. طرح مذکور با هدف تطهیر نظام بانکی کشور از ربا تهیه شد

کد خبر: 13347
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۰ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۲/۲۸

بماند که در دوران رژیم پهلوی حتی شخصی مثل فلیکس اقایان ارمنی نیز در مقابل نرمش بی‌حد و اندازه شاه در مقابل بهائیان به حرف می‌آید و در گفت و گوی خود با پروژه تاریخ شفاهی ایران در امریکا به این نکته اشاره می‌کند که شاه تمام مناصب اقتصادی خود را به بهائیان سپرده است.

کد خبر: 13344
تاریخ انتشار: ۲:۵۸ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۲/۲۷

ادامه وضعیت فعلی و بی‌تفاوتی اقشار ثروتمند نسبت به وضعیت جامعه به حتم موجب بروز آسیب‌های فراوان اجتماعی می‌شود که تبعات آن تمام جامعه را درگیر خواهد کرد.

کد خبر: 13341
تاریخ انتشار: ۴:۵۳ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۰۲/۲۶

از قرار معلوم، همه ساله مجوز پرداخت سقف مشخصی از اضافه کار به عنوان ردیف خارج از شمول، پس ازتایید وزیر امور اقتصادی و دارایی در بین کارکنان توزیع می‌شده اما این بار با وجود موافقت وزیر با نصف اعتبار مورد اشاره، این رقم در بین اعضای هیئت عامل توزیع شده و نه سایر کارکنان.

کد خبر: 13334
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۰ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۰۲/۲۶

دکتر قیومی می‌گوید: به‌طور تجربی دیده‌ام، افرادی که در مراکزی کار می‌کنند که در معرض انواع دستگاه‌های الکترونیک و اشعه و امواج مخابراتی قرار دارند، دچار ضعف و ناتوانی در باروری می‌شوند.

کد خبر: 13331
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۰ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۰۲/۲۶

احداث استخر سر پوشیده،آزادی نجف آباد در سال ۱۳۷۸ شروع شده که تا کنون ۸۰ در صد پیشرفت فیزیکی داشته است.

کد خبر: 13325
تاریخ انتشار: ۳:۰۹ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۵/۰۲/۲۵

طبق آمار گمرک پاکستان، آذربایجان، آلمان، اتریش، ازبکستان، افغانستان، امارات، بحرین، تاجیکستان، ترکیه، ترکمنستان، سوریه، سنگال، عراق، عربستان، غنا، روسیه، قرقیزستان، قزاقستان، قطر، کویت و مالزی مشتریان شیر و فرآورده‌های لبنی ایران در سال گذشته بوده‌اند.

صفحه 1 از 712345...قبلی »
آخرین اخبار