امروز: جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 14862
تاریخ انتشار: ۵:۲۸ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۶/۳۱

کل و بز، قوچ و میش، آهو و جبیر گونه های منتخب پروژه آماربرداری حیات وحش بودند.

کد خبر: 14858
تاریخ انتشار: ۴:۲۳ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۶/۳۱

طبق دستور بانک مرکزی بناست از ابتدای مهر ماه توزیع دور جدید کارت‌های اعتباری آغاز شود و در همین راستا تعدادی از بانک‌ها پیشتاز شده اند.

کد خبر: 14855
تاریخ انتشار: ۳:۲۰ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۶/۳۱

رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی با تاکید بر اینکه زائران اربعین حسینی امسال باید حتماً ویزا داشته باشند، گفت:‌ لغو روادید اربعین منوط به اراده مسئولان دو کشور است و ما به‌طور حتم برای لغو روادید تمایل خواهیم داشت.

کد خبر: 14852
تاریخ انتشار: ۲:۱۸ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۶/۳۱

مدیر کل دفتر طب سنتی وزارت بهداشت گفت: بهتر است دانش‌آموزان از خوراکی‌هایی مثل کره، مربا، عسل و نان تازه برای صبحانه استفاده کنند چرا که علاوه بر مفید بودن شادی‌آور بوده و آنان را سرذوق می‌آورد.

کد خبر: 14848
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۵ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۶/۳۱

رسول زرگر پور گفت: ملتی که نظم مطلوب استکبار را به همه می زند همیشه مورد عداوت استکبار است و در چنین شرایطی عاقلانه ترین کار تقویت بنیه نظامی کشور است و در دولت همه به آن اذعان دارند.

کد خبر: 14844
تاریخ انتشار: ۸:۳۰ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۶/۳۱

عضو کمیسیون حقوقی قضایی مجلس گفت: دستاوردهای دفاعی و توان دفاعی به راحتی به دست نیامده که با یک سخن از دست برود یا مانع ادامه آن شد.

کد خبر: 14841
تاریخ انتشار: ۵:۲۰ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۶/۳۰

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی گفت: با جلوگیری عرضه لوازم خانگی قاچاق ممکن است ۱۰ درصد افزایش قیمت داشته باشیم اما مبارزه با عرضه قاچاق موجب حمایت از تولید ملی و اجرای قانون می شود.

کد خبر: 14838
تاریخ انتشار: ۳:۳۰ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۶/۳۰

مرحوم آیت الله بهجت علاقه و ارادت خاصی به ساحت امیرالمومنین علی (ع) داشتند و در صحبت های خود همواره به فضائل و کرامات این حضرت و واقعه غدیر اشاره داشته اند .

کد خبر: 14835
تاریخ انتشار: ۱:۵۳ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۶/۳۰

گروه نمایشی آوا با مشارکت سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان در نظر دارد به مناسبت هفتۀ دفاع مقدس نمایشی را با این موضوع، به روی صحنه ببرد.

کد خبر: 14832
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۳ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۶/۳۰

ابتدا باید قبل از هرچیز به پیشگیری اهمیت دهیم . درحال حاضر اکثر جرایم ما حبس دارد .نظیر چرای غیر مجاز .آیا واقعا چوپانی که گوسفندانش را به محدوده غیر مجاز می برد باید زندانی شود؟ مشاهده شده است جوان دانشجویی به دلیل تصادف غیر عمد به زندان رفت و معتاد از زندان برگشت . فکر می کنید این نوع مجازات منطقی است؟

صفحه 1 از 1812345...10...قبلی »
آخرین اخبار