امروز: جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 15507
تاریخ انتشار: ۵:۲۰ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۰۷/۳۰

پوکی استخوان عارضه ای است که با بالا رفتن سن به وجود می آید ، در نتیجه از استحکام بافت و املاح استخوانی کم شده و از مقاومت آن کاسته می شود.

کد خبر: 15504
تاریخ انتشار: ۳:۳۰ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۰۷/۳۰

احتمال آنکه این تغییرات ماهیتی انتخاباتی داشته باشند اصلا ضعیف نیست و می‌تواند روحانی را در انتخاب مجددش به عنوان رئیس‌جمهور ایران یاری کند.

کد خبر: 15501
تاریخ انتشار: ۱:۴۵ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۰۷/۳۰

بازار ارز که از ابتدای سال جاری نوسانات جزئی را از سرگذرانده و کمترین التهاب را داشته است، زنگ خطر را برای سرمایه گذاران به صدا در آورد از همین رو بسیاری از صرافان تصمیم گرفته اند، روشی دیگر را در پیش بگیرند و در قماربازی و بورس ساختگی، سود خود را کسب کنند.

کد خبر: 15492
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۰ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۰۷/۳۰

مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری اصفهان : اکثریت روستاهای شهرستان نجف‌آباد نه تنها ورشکسته نیستند و مهاجرت در آن‌ها به صفر رسیده است، بلکه مهاجرپذیر نیز شده‌اند و این امر به برکت فعالیت‌های شایسته‌ای که در روستاهای شهرستان با همت و تعامل مردم و مسؤولان انجام شده است.

کد خبر: 15498
تاریخ انتشار: ۸:۰۲ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۰۷/۳۰

نمایندگان فوتبال بانوان اصفهان در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال بانوان رقابتی سخت با حریفان خود خواهند داشت.

کد خبر: 15495
تاریخ انتشار: ۸:۰۱ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۰۷/۳۰

یک جلد قرآن خطی نفیس ۱۷۰ ساله به کتابخانه عمومی زهرائیه نجف آباد اهدا شد.

کد خبر: 15482
تاریخ انتشار: ۵:۳۰ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۰۷/۲۹

مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان از افت ۳۰ درصدی تولید سیب در اصفهان نسبت به سال‌های پر آب خبر داد و گفت: به سبب معضل خشکسالی با کاهش برداشت و تولید سیب به‌ویژه در سمیرم مواجه بودیم.

کد خبر: 15476
تاریخ انتشار: ۳:۳۴ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۰۷/۲۹

سخنرانی پرحاشیه روز گذشته وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در سی و سومین کنگره انجمن علمی روانپزشکی ایران، موجی از واکنشها را در پی داشت. قاضی‌زاده هاشمی در این سخنان پا را از حوزه مسئولیتی خود فراتر گذاشته و با لحنی خاص از سرداران علَم، سرداران حرم، سرداران قلم و ائمه جمعه انتقاد کرد.

کد خبر: 15488
تاریخ انتشار: ۱:۳۸ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۰۷/۲۹

به گزارش بینا، مراسم تودیع سردار محمد تقی امینی فرمانده سابق لشکر زرهی ۸ نجف اشرف و معارفه سرهنگ سیف الله رشیدزاده، با حضور معاون استاندار و فرماندار نجف‌آباد، ائمه جمعه شهرستان نجف آباد، فرماندهان نظامی و انتظامی کشوری و استانی و جمعی از مدیران و مسئولان شهرستان نجف آباد، خانواده های معظم شهدا و […]

کد خبر: 15485
تاریخ انتشار: ۱۱:۴۷ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۰۷/۲۹

یک سالن ورزشی در روستای نهضت آباد در بخش مرکزی شهرستان نجف آباد بهره برداری شد.

صفحه 1 از 1812345...10...قبلی »
آخرین اخبار