امروز: جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 16042
تاریخ انتشار: ۵:۱۰ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۰۸/۳۰

روانشناس بالینی با اشاره به اینکه درمان لکنت زبان در تمام سنین به زمان، پیگیری و همکاری فرد و خانواده آن بستگی دارد، گفت: یک درصد کودکان مدرسه‌ای در سراسر دنیا لکنت دارند اما شیوع آن پس از بلوغ به زیر یک درصد می‌رسد.

کد خبر: 16039
تاریخ انتشار: ۳:۲۳ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۰۸/۳۰

رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم گفت: هنوز اصولگرایان برای انتخابات سال ۹۶ به کاندیدای مشخصی نرسیده‌اند.

کد خبر: 16036
تاریخ انتشار: ۱:۲۳ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۰۸/۳۰

علاقه شدید دولتی ها به خرید هواپیما با طرح ممنوعیت فروش به ایران از سوی مجلس نمایندگان آمریکا و سفر وزیر راه به چین شکل تازه ای به خود می گیرد.

کد خبر: 16030
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۵ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۰۸/۳۰

معاون پژوهش حوزه علمیه با اشاره به اینکه توقف کردن و به امید نجات و رشد کردن توسط دیگران، یکی از آسیب های مهدویت است گفت: به معنای واقعی همان غفلت است که ما غایب و غافل از خودمان هستیم نه اینکه امام زمان غافل از ما باشند.

کد خبر: 16033
تاریخ انتشار: ۸:۲۰ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۰۸/۳۰

این پدیده میلیونی که باعث تعجب همگان شده است راهپیمایی اربعین را تاکسی تجربه نکرده نمی تواند صحبتی درباره آن کند راهپیمایی اربعین حرکت یک امت است و یک امت را از حالت سکون به حرکت در می آورد.

کد خبر: 16027
تاریخ انتشار: ۵:۲۱ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۵/۰۸/۲۹

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان نجف آباد گفت: در ۶ ماه اول امسال ۲۹ میلیارد و ۴۴۲ میلیون و۳۳۰هزار ریال به مدد جویان تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان پرداخت شد.

کد خبر: 16024
تاریخ انتشار: ۵:۰۰ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۵/۰۸/۲۹

در دیدار معوقه از هفته چهارم لیگ برتر فوتبال بانوان تیم آینده سازان میهن نجف آباد مقابل شهرداری سیرجان به نتیجه مساوی رسید.

کد خبر: 16021
تاریخ انتشار: ۳:۲۵ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۵/۰۸/۲۹

۱۵ موسسه قرآنی برای تشویق و ترغیب جوانان به قرائت قرآن و آموزش علاقه مندان به فراگیری قرآن در این شهرستان فعالیت می کنند.

کد خبر: 16019
تاریخ انتشار: ۱:۱۱ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۵/۰۸/۲۹

نماینده مردم در مجلس دهم گفت: متأسفانه سازمان ملل تحت تأثیر نفوذ مالی عربستان سعودی و نفوذ سیاسی لابی های آمریکا و رژیم صهیونیستی است، که این مسئله در پرونده لیست ناقضان حقوق کودکان برای تمام کشورها شفاف شد.

کد خبر: 16015
تاریخ انتشار: ۱۱:۰۵ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۵/۰۸/۲۹

رئیس اداره ورزش و جوانان نجف آباد گفت: نود درصد ترکیب تیم ملی اسکیت فری استایل ایران که تا ۲ آذر ماه در دو بخش دختران و پسران مسابقات جهانی تایلند به رقابت با ورزشکاران دیگر نقاط جهان ادامه خواهد داد را اعضای تیم منتخب شهرستان تشکیل می دهند.

صفحه 1 از 1612345...10...قبلی »
آخرین اخبار