امروز: جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 16579
تاریخ انتشار: ۵:۳۰ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۹/۳۰

رسانه های وهابی نور و نیز همپای اربابان غربی و عبری و عربی خود، در عزای شکست تکفیری‌های تروریست در حلب، رخت عزا به تن کردند.

کد خبر: 16572
تاریخ انتشار: ۳:۳۶ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۹/۳۰

استاد ایرانی میکروبیولوژی مقیم آمریکا با بیان اینکه دستهای پشت‌پرده در ایران نمی‌خواهند مردم از عوارض محصولات تراریخته آگاهی یابند، گفت: این محصولات باعث ایجاد سرطانهای سینه، کبد، کلیه و ناباروری، سقط جنین، دیابت، آلزایمر و پارکینسون می‌شوند.

کد خبر: 16576
تاریخ انتشار: ۱:۴۸ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۹/۳۰

مفهومی به نام یلدا در مقابل سبک زندگی مجازی ایفای نقش می‌کند چرا که فضای مجازی هر چند با ظاهری دلربا به نظر موجب افزایش ارتباطات بیشتر با افراد دیگر می‌شود اما در عمل انسان را به سمت زندگی فردی گسیل می‌دهد.

کد خبر: 16569
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۵ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۹/۳۰

شهردار نجف‌آباد گفت: در باغ گل های چهارهزار متر مربعی نجف آباد که ساخت آن از اردیبهشت ماه سال جاری با تخصیص یک میلیارد تومان اعتبار آغاز شده، در کنار جاذبه‌های تفریحی و گردشگری، برنامه های آموزشی به ویژه برای کودکان و نوجوانان نیز در تمامی ایام سال پیش بینی شده است.

کد خبر: 16566
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۱ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۹/۳۰

هشت ونیم تن اقلام غیرمجاز وتاریخ گذشته از انباری در نجف آبادکشف شد.

کد خبر: 16563
تاریخ انتشار: ۸:۳۳ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۹/۳۰

زمین خواران نجف آبادی ۲۰۰هزار میلیارد ریال به جیب زدند.

کد خبر: 16557
تاریخ انتشار: ۵:۳۰ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۹/۲۹

‌یک فوق تخصص غدد و متابولیسم گفت: بعضی از سالمندان مبتلا به پرکاری تیروئید، نه تنها کاهش وزن پیدا نمی‌کنند، بلکه وزن‌شان بیشتر هم می‌شود.

کد خبر: 16560
تاریخ انتشار: ۳:۳۵ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۹/۲۹

اکنون به آسانی می‌توان حدس زد که از شکایت به کمیسیون مشترک برجام آبی گرم نمی‌شود و به احتمال بسیار زیاد – و نزدیک به یقین – ۵عضو یاد شده کمیسیون مشترک یعنی آمریکا، انگلیس، فرانسه، آلمان و نماینده اتحادیه اروپا، شکایت کشورمان را وارد نمی‌دانند و قضیه به همین سادگی علیه ایران اسلامی خاتمه می‌پذیرد!

کد خبر: 16554
تاریخ انتشار: ۱:۴۳ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۹/۲۹

جالب آن است که با وجود هزاران کانال ضد دینی که بدون هیچ محدودیت و فیلتری، به اعتقادات و مبانی دینی مسلمانان توهین می کنند، عده ای از مسئولین به بهانه جریان آزاد اطلاعاتی، محدود کردن این فضا را امری ناپسند می‌دانند!

کد خبر: 16549
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۰ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۹/۲۹

یک متخصص بیماری‌های عفونی گفت: خطر مصرف مواد مخدر در افراد وابسته به مصرف ترامادول به شدت افزایش می‌یابد.

صفحه 1 از 1712345...10...قبلی »
آخرین اخبار