امروز: چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
کد خبر: 17142
تاریخ انتشار: ۵:۳۰ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۱۰/۳۰

زهرا ربانی املشی ، همسر احمد منتظری فرزند مرحوم آیت الله حسینعلی منتظری که در روزهای اخیر به سوژه نخست جریان ضد انقلاب و سایت ها و رسانه های وابسته به آنها شده با انتشار نامه ای به آیت الله مکارم شیرازی از مراجع تقلید جو سازی رسانه ای دیگری علیه نظام را کلید زد.

کد خبر: 17137
تاریخ انتشار: ۳:۵۱ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۱۰/۳۰

دستاوردهای برجام آنقدر ریز و کوچک است که با چشم عادی دیده نمی‌شود؛ خسارات برجام ادامه‌دار است و امیدی به برجام نیست.

کد خبر: 17129
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۰ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۱۰/۳۰

حمیدرضا فولادگر اجرای طرح‌های ترافیک و زوج و فرد در شهر اصفهان را راهکاری مقطعی دانست و گفت: باید به روند کُند نوسازی خودروهای فرسوده که از عوامل مهم آلایندگی شهر است سرعت بخشید.

کد خبر: 17132
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۵ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۱۰/۳۰

عجیب‌ترین محاسبه مرکز آمار را شاغل دانستن سربازان باید دانست. براساس آخرین آمارهای اعلام شده سالانه نزدیک به ۴۰۰ هزار نفر در کشور به خدمت وظیفه عمومی اعزام می شوند.

کد خبر: 17126
تاریخ انتشار: ۸:۳۰ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۱۰/۳۰

شبکه دامپزشکی نجف آباد بیماری آنفلوآنزای پرندگان را در این شهرستان مهار کرد.

کد خبر: 17120
تاریخ انتشار: ۵:۳۰ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۲۹

رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه کشور گفت: نمایندگان مجلس در جریان بررسی برنامه ششم توسعه، با بازنشستگی رانندگان وسائط نقلیه سنگین با ۲۵ سال سابقه پرداخت بیمه موافقت کردند.

کد خبر: 17117
تاریخ انتشار: ۳:۰۸ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۲۹

رضا رویگری بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون ازجمله هنرمندانی است که به دلیل آلودگی هوا خانه‌نشین شده و به دلیل شرایط جسمی خاص خود ترجیح می‌دهد خانه‌نشین باشد تا بیرون زدن از خانه و قرارگیری در معرض آلودگی.

کد خبر: 17123
تاریخ انتشار: ۱:۴۵ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۲۹

آیا دولت محترم از توافق هسته‌ای غیر از تورم، گرانی، سختی معیشت، بیکاری، تحقیر ملت در مقابل بیگانگان، از دست دادن حاصل زحمات شبانه‌روزی دانشمندان هسته‌ای کشورمان به حریف و… برای مردم دستاورد دیگری هم آورده است؟!

کد خبر: 17114
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۷ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۲۹

رئیس شورای شهر نجف آباد گفت: موضوع درخواست یکی از شرکت های فعال بخش خصوصی جهت راه اندازی بازارچه دائمی صنایع دستی، سوغات و گردشگری مطرح و قرار شد موضوع برای بررسی بیشتر در دستور کار سازمان رفاهی تفریحی قرار گیرد.

کد خبر: 17110
تاریخ انتشار: ۹:۵۸ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۲۹

قاضی عسکر با اشاره به دعوتنامه عربستان برای برگزاری مذاکرات ۲ جانبه حج ۹۶ گفت: نامه توسط صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خطاب به وزیر حج عربستان ارسال و محورهای مورد نظر جمهوری اسلامی ایران به طرف سعودی منعکس شده است.

صفحه 1 از 1712345...10...قبلی »
آخرین اخبار